Alex VincentI

Alexander Vincent LoScialpo

7,2
841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Vincent

Szkoda, bo został troszke zaszufladkowany przez rolę Andy`ego w Laleczce Chucky, i zostal kojarzony tylko z tym filmem.Szkoda bo jak na małolata naprawdę nieźle grał w dwóch częściach, mogliby nagrać Laleczke Chucky 6 : Powrót do korzeni :D i na obecnym Andym by się mścił Czakuś:P. Brawa dla Alexa i wszystkiego najlepszego, dzięki za Chucky'ego:P.

Pawuloniasty

Kariery po tym filmie nie zrobił, to siłą rzeczy musi być tylko z nim kojarzony.

Pawuloniasty

Gra w siódmej części Chucky. 15 lat po twoim poście pisze. Oglądałeś 7 część? Cult of Chucky? Gra dobrze w nim a film taki sobie.

karpiok23

Oglądałem wszystko :D. Taak, zabawnie się czyta swoje wpisy po 15 latach. Pozdrawiam.

Pawuloniasty

Lepiej być zaszufladkowanym po zagraniu w jednym wielkim filmie niż grać w wielu zróżnicowanych produkcjach w których udział nie przekłada się na poularność. Oczywiście najlepszą sytuacją jest osiągnięcie maksimum. Chodzi mi tylko o to że zaszufladkowanie i tak nie jest najgorsze.

Leszek_Halama

Przynajmniej ma się mniejsze czy większe grono oddanych fanów :). Lepiej być zapamiętanym z jednej, kultowej produkcji niż zagrać w 20, które kompletnie nikogo nie obeszły. Wiadomo, najlepiej być kimś pokroju De Niro czy Eastwooda, ale nie można mieć w życiu zawsze wszystkiego - tak jak mówisz :). Pozdrawiam.

Pawuloniasty

Teraz równie dobrze się spisał po powrocie do serialowego Chucky ;)

jazdowicz2666

Wiem, oglądałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones