Alexander Skarsgård

Alexander Johan Hjalmar Skarsgård

7,9
21 499 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexander Skarsgård

ale on jest przystojny :D

owsik1

mało powiedziane :P

BloodyMaja

No właśnie, mało powiedziane :D

khal_eesi

Jak wyżej :3

użytkownik usunięty
owsik1

ja nic w nim ciekawego nie widze :/ wyglada przecietnie, co drugi taki na ulicy chodzi .... ogolnie dziwi mnie wysoka srednia bo z niego aktor taki sobie.

"bo z niego aktor taki sobie." A na jakiej podstawie taki wniosek?

użytkownik usunięty
khal_eesi

Z mojej obserwacji a na jakiej ma byc? brak jakiejkolwiek wyrazistej roli.

Dla mnie facet super bez dwóch zdań.
Gość jest w 30 najseksowniejszych facetów na świecie :)
Ale zawsze się ktoś znajdzie, kto twierdzi, że "wyglada przecietnie, co drugi taki na ulicy chodzi ."

użytkownik usunięty
groszki_dwa

Bo wyglada! by the way mieszkam w Danii :)

Szczęściara z Ciebie, u mnie w Łodzi takie ciacha nie chodzą. By the way - Skarsgard pochodzi ze Szwecji.

użytkownik usunięty
khal_eesi

Wiem ze Szwecji ale w DK pelno takich - wpadaj do mnie :)

khal_eesi

A jednak! Dosłownie wczoraj na Pietrynie widziałam sobowtóra Skarsgarda, do dzisiaj zbieram szczękę z podłogi! ;O

khal_eesi

Rzecz gustu, dla mnie Skarsgard to nie ciacho tylko przeciętniak z wyglądu.

Nie mieszkam w Danii...i na mnie jego urok nie działa.

Nuno33

On jest Szwedem, ale jak dla mnie mocno przeciętnym z urody.

owsik1

no, jak dupa pawiana :)

killafornia

Mówisz o swojej twarzy? :)

owsik1

nie, ja nie mam takiej brzydkiej facjaty :)

owsik1

pewnie,ze muwie o swojej facjacie bo o czym innymm

owsik1

popieram

użytkownik usunięty
owsik1

dla Mnie to taki "potomek" Wikingów. Wysoki, dobrze zbudowany. Razem z bratem/Flokim powinien grać w "Vikingach" ;)

owsik1

niby nie mam określonego typu idealnego mężczyzny, ale zawsze miałam słabość do blondynów. bardzo wysokich, jasnookich blondynów. Skarsgard spełnia wszystkie te warunki... i ani trochę mnie nie kręci i jak dla mnie jest przeciętny :<
kompletnie nie rozumiem zachwytów nad nim. i nie piszę tego złośliwie. niemniej muszę przyznać, że do roli Tarzana przypakował bardzo ładnie ;)

pozdrawiam!

owsik1

Majac szmal kazdy moze byc przystojny

owsik1

Nie mi to oceniać jaki jest bo niepotrafie powiedzieć czy jest przystojny czy nie ale świetnie grał w TB :)

owsik1

Przystojny :)

owsik1

Przystojny, to mało powiedziane, jest zajebisty :)

o2102___

dokładnie :D

owsik1

Kręci mnie jak mało który aktor.

owsik1

Zajrzałam na jego profil po 'kłamstewkach' (świetna rola swoją drogą), i nie mogłam uwierzyć, że ma 40 lat. Komu się podoba to już swoją drogą, ale nie można powiedzieć że się postarzał. Dałabym mu 35 maksymalnie, taki z niego nieśmiertelny wiking (plus 193 cm wzrostu - wow!).

owsik1

pociągający i atrakcyjny, ale jest w nim coś przerażającego, nadaje się do roli psycholi i damskich bokserów moim zdaniem, aktor z niego dobry, w "Big little lies" był bardzo przekonujący w każdym swoim obliczu;

owsik1

Bill Skarsgård zdecydowanie przystojniejszy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones