Alexander Skarsgård

Alexander Johan Hjalmar Skarsgård

7,9
21 499 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexander Skarsgård

Cudo na dwóch nóżkach

użytkownik usunięty

De Niro czy Pit to smutne staruszki przy nim LOL!!!!!

Sorry, ale De Niro w wieku 37 lat (czyli tyle ile cudo na dwóch nóżkach ma) miał na koncie 2 Oscary wygrane, 2 nominacje do Oscara, kilka do Złotych globów, zagrał do tego czasu w Ojcu chrzestnym 2, Taksówkarzu, Wściekłym byku i Dawno temu w Ameryce. A on? W Czystej krwi za co go kocham, ale tylko za to.
I bardzo przykro mi to mówić, ale kiedy skończy się serial zapomnisz o nim w miesiąc:)

alien_2

Zagrał w kilu całkiem dobrych filmach, np What Maisie Knew. Polecam ten film. "Melancholia" też ciekawy, choć nie za dużą miał tu rolę.

ewelina_skrzat_pl

Wiem gdzie grał bo Melancholię widziałam, a ten pierwszy mam zamiar jednak to było pytanie retoryczne bo doskonale wiem, że A.S. nie zagrał w żadnym filmie który byłby porównywalny z którymś z filmów które wymieniłam:)

alien_2

No i De Niro w wieku 37 lat był bardzo przystojnym facetem, tak samo Brad Pitt, więc temat chybiony.

Przyznam, że nie rozumiem tego zestawienia jak i całego tematu. To trochę tak jakby powiedzieć, że "piernik jest lepszy od wiatraka".

Phonetique

pierniki , wiatraki a w tym filmie wygląda tak , że mogłabym go całego polizać , mniam

Ale debilne porównanie de Niro mógłby być ojcem Pitta, no prawie, ale już Pitt jako 12 latek nie mógł by być ojcem Alexa, więc nie pier**** od rzeczy.

Masz racje !! A przy Charlie Chaplinie to nawet w czystej krwi wydaje sie mniej oziebly niz nasz ekranowy kolezka w berecie ...

Kurde skad sie niektorzy biora, nie mam pojecia :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones