Alexandra Breckenridge

Alexandra Hetherington Breckenridge

7,5
3 165 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexandra Breckenridge

Czy jej wygląd w AHS nie przypomina wam Evan Rachel Wood?

Elzowczyna

tak, na początku byłam pewna,że to właśnie Evan ;D

rammnat

Mi też ją właśnie przypomina, cała Evan Rachel Wood z True Blood :D [podobne nie tylko wyglądem, ale i sposobem bycia, charakterem] Co podnosi przynajmniej o oczko ocenę American Horror Story :D

Sweeta

taak, do teraz boli mnie brak Sophie Ann w TB :<

rammnat

No :( Jedna z moich ulubionych postaci. Jednak liczę, że jakimś cudem jeszcze wróci do obsady, przecież w tym serialu wszystko jest możliwe :D

Sweeta

Zawsze można mieć nadzieję :D A najgorsze jest to, że Breckenridge chyba nie wróci w 2 sezonie AHS .. Cóż czekam na jej jakąś nową rolę a na Evan w Bronte!

rammnat

Z tego co czytałam w 2 sezonie AHS mają być całkiem nowe postacie. Aktorzy mogą być Ci sami, ale będą odgrywali inne role. Szkoda, że akurat Alexandrze nie zaproponowali takiej innej roli :( O tak Bronte ♥ Mam nadzieję, że film nie okaże się klapą i nie będzie przereklamowany.

Sweeta

Też mam taką nadzieję i czeeeeeekam <3 :) AHS- podobno J.Lange ma mieć główną rolę, wróci jeszcze Tate , niestety nikogo z Harmonów ma nie być : < Liczyłam na to ,że Taissa Farmiga kogoś zagra, ale trudno.

rammnat

Ja tak samo! Violet była super. Jedna z moich ulubionych postaci. Pozostaje nam liczyć na to, że kolejny sezon będzie równie dobry i w nim też znajdziemy swoich ulubieńców, którzy może nie że przebiją tamte postacie, ale będą na równi z nimi ;)

Sweeta

Liczę na Tate'a :D

rammnat

Wiadomo :D

Elzowczyna

Ja osobiście byłem przekonany że to Emilie de Ravin, która gra belle w dawno dawno temu bo bardzo mi ją przypominała i ciągle przypomina, a tutaj widzę, że kojarzy wam się z jeszcze inną :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones