Alexandra Breckenridge

Alexandra Hetherington Breckenridge

7,5
3 156 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexandra Breckenridge

Alexandra dołączyła do zespołu The Walking Dead, jeszcze nie wiadomo czy zagra poważną rolę, czy tylko zobaczymy ją raz, ale zawsze coś! Info z jej twittera, nick: alexandrabreck1

rachelos

Wystąpi kilka razy. Z możliwością dołączenia do stałej obsady :D
Ja się cieszę :D

http://www.spoiler tv. pl/news/27918/alexandra-breckenridge-dolaczyla-do-zywych-trupow

aga160233

spacje usunąć :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lelouch Lamperouge

Cwelem to jesteś Ty, skoro nie wiesz, że filmweb nie pozwala na wklejanie linków ,,normalnie" jak tu ująłeś. Czasem trzeba zrobić spację, żeby można było je w ogóle wkleić. A że to stanowi jakiś poziom trudności dla takiego debila jak ty, to cóż...

Lelouch Lamperouge

Już nie wspomnę o kulturze osobistej. Żeby tak do dziewczyny?
Ale cóż.. to co dajesz od siebie, to dostajesz od innych.

rachelos

Brutalnie zginie w serialu

mateuszz27

zginie? z ręki człowieka czy za sprawą zombie?

alexsi_filmaniak

Za sprawa zombi, złapie sie jedna ręka syna którego juz bedą gryźć zombiaki a druga bedzie trzymać Ricka. No i rick spanaialomyslnie obetnie jej rękę zeby go puściła po czym zombi dokończa :)

mateuszz27

Zapomniałeś dodać że z tej ręki Rick wyżywi grupę w drodze do DC.

mateuszz27

To całkiem romantycznie ^^
Czad, jestem ciekawa jak zostanie wyreżyserowana ta scena, dzięki za info! :))

alexsi_filmaniak

http://www.thewalkingdead.com.br/wp-content/uploads/2015/03/The-Walking-Dead-Cap %C3%ADtulo-83-Jessie-Rick-590x378.jpg

rottweiler93

Pewnie nie poprzestanie na samym "me desculpa" tylko będzie ogromny lament przez pół odcinka ;D skoro już wiem co się stanie to nic tylko wyczekiwać ekranizacji ;) dzięki!

alexsi_filmaniak

Jej śmierć nie jest wcale pewna, serialowe TWD toczy się innymi torami niż to komiksowe. Dlatego mam nadzieję, że jednak zagości na dłużej w obsadzie.

Lunatyk_filmweb

Dokładnie. Przykładowo w komiksie Lori przeżyła poród, a najdłużej żyjącą kobietą nie była Carol tylko Andrea. Ale jeśli rzeczywiście zginie, to najbardziej będzie mi szkoda Ricka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones