Alexandra Chando

Alexandra Nicole Chando

7,4
124 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexandra Chando

Od razu moje pierwsze skojarzenie było takie - Jak ona bardzo przypomina mi Nine Dobrev. Twarz, mimika i nawet głos mają podobne!
Z góry sorry za nowy temat ale mam problemy z laptopem i nie mogłam odpowiedzieć w temacie pode mną, a zgadzam się z Wami - są bardzo podobne!

Alexandra bardzo dobrze gra w serialu The Lying Games - niczym Elena & Katherine w "Pamiętnikach Wampirów ;)
Jak myślicie?:)

Katerina1

Nie zgodzę się z tym, że młodsza siostra, bo z nich dwóch to Nina jest młodsza. Ale fakt, dziewczyny są do siebie podobne, chociaż przyznam, że Nina podoba mi się bardziej!

xNadie

Alexandra naprawdę dobrze sobie radzi, jest abcfamily'owską wersją Niny Dobrev. Chociaż zauważyłam, że masz też coś w sobie z Amandy Bynes,duze oczy i ten króliczy uśmiech.

Katerina1

Rzeczywiście, też tak pomyśłałam:)

Katerina1

zdecydowanie bardziej Amanda Bynes niż Nina Dobrev :)

facile

Cytuję: "Była brana pod uwagę do roli Eleny Gilbert w "Pamiętnikach wampirów".
:)

Katerina1

Moje pierwsze skojarzenie było takie samo! W pierwszej chwili myślałam, że to Nina!

Katerina1

Ja tak samo ją skojarzyłam, momentami można by ją pomylić z Niną!! :)

Katerina1

Takie samo skojarzenie mialam ^^ Ale moim zdaniam Alexandra o wiele lepiej gra dwie postacie na raz :)

Monroe95

Trzeba przyznać, że wygląda młodziej niż Nina. W ogóle wygląda młodziutko.

czerwonooka

Moim zdaniem Nina jest ładniejsza;) Ale podobne są owszem.

Katerina1

Może i są podobne lecz polecam sprawdzenie sobie victorii justice i cristine prosperi ;) Wszstkie 4 wyglądają łudząco podobnie ;)

karolcia9028

tutaj akurat nie widzę podobieństwa

Katerina1

Prawda, nawet głos maja zabójczo podobny :)

Katerina1

Dopiero zaczęłam oglądać i pomyślałam dokładnie to samo! Również myślałam, że jest jej młodszą siostrą :)

Katerina1

Nina ładniejsza

Katerina1

bo ona miala grać elene w tvd dlatego sa takie podobne

ewa280895

Ewo, myślę, że sam związek przyczynowo-skutkowy zaszedł tu trochę inny :) Raczej nie urodziły się podobne do siebie dlatego, że w przyszłości miały być brane pod uwagę do tej samej roli :)

Ale to taki mały żart z mojej strony, oczywiście wiem, co miałaś na myśli. Swoją drogą, nawet nie wiedziałam, że brano ją pod uwagę do TVD - być może wypadłaby lepiej od Niny, która w roli Eleny jest bardzo irytująca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones