Alexandra Paul III

Alexandra Elizabeth Paul

6,5
941 ocen gry aktorskiej
Alexandra Paul III
Alexandra Paul zaczęła swoją karierę jako modelka. Wkrótce jednak zdecydowała się kontynuować naukę na Stanford University, na kierunku aktorskim. Jej pierwszym poważnym występem filmowym była rola u boku Daryl Hannah w bardzo ciepło przyjętej produkcji telewizyjnej "Paper dolls", aczkolwiek jej prawdziwym debiutem była drobna rola w filmie "Przeprawa" - tu jednak jej nazwisko nie zostało nawet wspomniane w obsadzie. Zagrała później w wielu produkcjach kinowych i telewizyjnych, takich jak "Dziennik sierżanta Fridaya", "Christine", "Perry Mason", "Nocna straż", czy "Szklanką po łapkach", jednak najbardziej znana jest jako pani porucznik Stephanie Holden z serialu "Słoneczny patrol".
Alexandra ma także uprawnienia lekarza pogotowia. Ma siostrę bliźniaczkę, Caroline, której książka "Fighting Fire" była nominowana do nagrody Pulitzera.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 29 lipca 1963

miejsce urodzenia: Nowy Jork, Nowy Jork, USA

wzrost: 178 cm

mąż Ian Murray (od 16.09.2000)
Ma siostrę - bliźniaczkę Caroline, która jest strażakiem w San Francisco. Caroline jest również autorką książki "Fighting Fire", która została nominowana do Nagrody Pulitzera.
Była jedną z kandydatek do roli Księżniczki Buttercup w filmie "Narzeczona dla księcia", jednak ostatecznie angaż ten otrzymała otrzymała Robin Wright.
Była brana pod uwagę do roli Meliny w filmie "Pamięć absolutna". Angaż ostatecznie otrzymała Rachel Ticotin.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych