SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Słoneczny patrol

Baywatch
1989 - 2001
48 min.
5,7 21 518
ocen
5,7 10 1 21518
959
chce zobaczyć
4,7 3
oceny krytyków
Ratownicy patrolują plaże w Los Angeles, dbając o bezpieczeństwo turystów. Więcej Mniej
Słoneczny patrol zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

7 wspaniałych
Serialowe czołówki
Które seriale mają najlepsze czołówki? Czym charakteryzuje się dobry opening? Przyglądamy się takim serialom jak m.in. "Rodzina Soprano", "Simpsonowie" czy "American Horror Story" i próbujemy odpowiedzieć na pytanie: jakie są najlepsze serialowe czołówki w historii? Wybiera Jakub Popielecki.  2018-12-16T11:42:06 PT9M34S https://fwcdn.pl/webv/87/32/48732/a1.48732.4.jpg https://fwcdn.pl/video/magnificent_seven/7wsp_czolowki.vp9.480p.webm

Akcja serialu rozgrywa się na plaży w południowej Kalifornii. Gwiazda serialu David Hasselhoff występuje w roli szefa patrolu dzielnych i atrakcyjnych ratowników. Wspaniała przygoda, piękne i wysportowane ciała w skąpych strojach kąpielowych, wakacyjne romanse. Dodatkowym atutem serialu są piękne kobiety: Pamela Anderson, Gena Lee Nolin,Akcja serialu rozgrywa się na plaży w południowej Kalifornii. Gwiazda serialu David Hasselhoff występuje w roli szefa patrolu dzielnych i atrakcyjnych ratowników. Wspaniała przygoda, piękne i wysportowane ciała w skąpych strojach kąpielowych, wakacyjne romanse. Dodatkowym atutem serialu są piękne kobiety: Pamela Anderson, Gena Lee Nolin, Erika Eleniak, Krista Allen i wiele innych.

studio
GTG Entertainment / Pearson All-American Television / The Baywatch Company / Więcej...
tytuł oryg.
Baywatch
inne tytuły
Baywatch Hawaii USA
Więcej...
Leonardo DiCaprio starał się o rolę Hobiego Buchannona, jednak odrzucono jego kandydaturę, gdyż był za szczupły.
Tom Selleck odrzucił rolę Mitcha Buchannona.
Alexandra Paul kandydowała do roli CJ Parker.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych