serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Słoneczny patrol

Baywatch
1989 - 2001
48m
5,7 21 719
ocen
5,7 10 1 21719
6,0 4
oceny krytyków
Ratownicy patrolują plaże w Los Angeles, dbając o bezpieczeństwo turystów. Zobacz pełny opis
Słoneczny patrol zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

7 wspaniałych
Serialowe czołówki
Które seriale mają najlepsze czołówki? Czym charakteryzuje się dobry opening? Przyglądamy się takim serialom jak m.in. "Rodzina Soprano", "Simpsonowie" czy "American Horror Story" i próbujemy odpowiedzieć na pytanie: jakie są najlepsze serialowe czołówki w historii? Wybiera Jakub Popielecki.  2018-12-16T11:42:06 PT9M34S https://fwcdn.pl/webv/87/32/48732/a1.48732.4.jpg

Akcja serialu rozgrywa się na plaży w południowej Kalifornii. Gwiazda serialu David Hasselhoff występuje w roli szefa patrolu dzielnych i atrakcyjnych ratowników. Wspaniała przygoda, piękne i wysportowane ciała w skąpych strojach kąpielowych, wakacyjne romanse. Dodatkowym atutem serialu są piękne kobiety: Pamela Anderson, Gena Lee Nolin,Akcja serialu rozgrywa się na plaży w południowej Kalifornii. Gwiazda serialu David Hasselhoff występuje w roli szefa patrolu dzielnych i atrakcyjnych ratowników. Wspaniała przygoda, piękne i wysportowane ciała w skąpych strojach kąpielowych, wakacyjne romanse. Dodatkowym atutem serialu są piękne kobiety: Pamela Anderson, Gena Lee Nolin, Erika Eleniak, Krista Allen i wiele innych.

studio
GTG Entertainment / Pearson All-American Television / The Baywatch Company / więcej
tytuł oryg.
Baywatch
inne tytuły
Baywatch Hawaii USA
więcej
Leonardo DiCaprio starał się o rolę Hobiego Buchannona, jednak odrzucono jego kandydaturę, gdyż był za szczupły.
Tom Selleck odrzucił rolę Mitcha Buchannona.
Alexandra Paul kandydowała do roli CJ Parker.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Od 2 marca 2020 serial będzie można oglądać na tv4 od16:00 po 2 odcinki
Serial po cyfrowej rekonstrukcji.

Kiepski ale kultowy

ocenił(a) serial na 9

Serial mojej młodości, i zawsze będzie mi się dobrze kojarzył (jak całe lata 90-te). Pierwsze dwa sezony całkiem dobre (typowy przedstawiciel tamtych lat). Kolejne gorzej z sezonu na sezon, ale ogólnie się to ogląda miło i z sentymentem.

Gdzie obejrzeć w internetach pierwsze dwa sezony. Wiem, że teraz na TV4 leci od pierwszego sezonu, ale w takich godzinach, że nie daję rady obejrzeć. Więc pytam gdzie w internetach można obejrzeć ;)

W 14 minucie ta piosenka się zaczyna jak oni ćwiczą do tych zawodów ? Nie mogę jej nigdzie znaleść jestem już na wykończeniu...:/

Co by nie gadać klasyka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones