Alexis Bledel

Kimberly Alexis Bledel

7,6
5 301 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexis Bledel

Ona działa na mnie tak samo jak Jessica Alba, a może jeszcze mocniej :P
Tak w ogóle to myślę, że to jedna z najlepiej zapowiadających się aktorek.
Wstawię tej pannie 10\10 bo naprawdę uważam, że to przyszła gwiazda światowego kina. Widać, że zna się na rzeczy(aktorstwie :P).

Szajba

zgadzam sie;] nie dosc ze ładna to i dobzre gra nie tylko w serialach a i w filmach w przeciwnosci do alby ;]

jada

Mi najbardziej w niej się podoba to, że jest bardzo naturalna. Potrafię sobie wyobrazić, że ją znam:)
pozdrawiam

Szajba

To jest nas 2!Jest wspaniała,śliczna,lubie jej wszystkie miny,gesty,taką dziewczyne chciałoby sie mieć.

Szajba

To jest nas 2!Jest wspaniała,śliczna,lubie jej wszystkie miny,gesty,taką dziewczyne chciałoby sie mieć.Co ja gadam,o takiej marzę dniami i nocami:)

Szajba

To jest nas 2!Jest wspaniała,śliczna,lubie jej wszystkie miny,gesty,taką dziewczyne chciałoby sie mieć.Co ja gadam,o takiej marzę dniami i nocami:)

Pablo_40

Pablo_40 oj na pewno nie tylko dwóch też uważam że jest po prostu idealna :)

Szajba

A mnie ona w ogóle nie zachwyca. Ma piękne oczy i wygląda naturalnie ..no ok ale to tyle.Nie wiem czy tak dobrze gra.Widziałam ją tylko w ,, Stowarzyszeniu wędrujących dżinsów " 1 i 2. I musze przyznac że przy reszcie głównych bohaterek wypadła jakoś nijako.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones