Alexis Bledel

Kimberly Alexis Bledel

7,6
5 263 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexis Bledel

moim skromnym zdaniem mogłaby odegrać role Anastasi. co wy o tym sądzicie.?? chociaż
opisywana przez autorkę Anastasia ma ogromne oczy i małą twarzyczkę. wyraźcie się :)

twojanazawsze18

widziałam właśnie na youtube kombinację scen alexis i matta bomera pod kątem 50 twarzy Greya i przyznam szczerze że ta para odpowiada dokładnie moim wyobrażeniom co do postaci z książki :)

GosiaM

zgadzam sie, nie wyobrażam sobie innych aktorow

laudberry1

Też jestem jak najbardziej "za"

_Lenka__fw

Liczę, że wybiorą Alexis. Jest piękna i wygląda bardzo niewinnie.

GosiaM

Dokładnie, czytając dokładnie tak sobie ich wyobrażałam!!! ;)

GosiaM

Alexis i Matt to moja para , już nie mogę doczekać się filmu, nie wiem jak go nakręcą biorąc pod uwagę tak dużą ilość scen łóżkowych, chyba że będzie dozwolony od 18 lub 21 lat, i ciekawe czy też będą to trzy filmy czy jeden ale z całej trylogii

twojanazawsze18

To teraz dziewczynki sprawdzcie THOMAS BEADOIN.... :) Potargane wlosy, szare oczy, bardzo wysoki i szczuply.
Pamiętajcie, że Christian byl POWALAJAO przystojny... mial miec usmiech uroczego chlopczyka, sprawiac, że kobiety w kazdym wieku sa wprawione w oslupienie.... Tez bylam za Mattem do momentu az zobaczylam Thomasa :):) A jako Anastasia oczywiscie Alexis i nikt inny :)

Stubborn

nie złe z niego ciasteczko ale moim zdaniem to Matt Bomer powinien zagrać role Christiana

Stubborn

Nawet przystojny, ale Matta nikt nie przebije. Te oczy!!!

adrianna96

a może Josh Duhamel ?? http://www.filmweb.pl/person/Josh+Duhamel-138457 ja jego widzę w tej roli :)

Stubborn

Według mnie idealny do roli Grey'a jest Sam Page !

Stubborn

TO ON!

Stubborn

Literówka- to Thomas Beaudoin- według mnie wygląda jak skrzyżowanie Josha Duhamela z Maxem George i dodaniem czegoś z Pawła Deląga. Takie moje zdanie :)

*Literówki się nie czepiam tylko piszę, jakby ktoś chciał go wyszukać, by zobaczyć jak on wygląda :)

twojanazawsze18

Alexis + Matt = idealne

twojanazawsze18

TAK, TAK, TAK:) ona i matt:)

tyska0001

A mi Matt nie pasuje-owszem jest przystojny-ale jak dla mnie bije z niego takie ciepło-nie wiem jak to wyjaśnić ale od razu widać, że jest dobrym człowiekiem i to mi nie za bardzo pasuje to postaci Greya

a co do Alexis- pomimo, że wygląda młodo to ma 31lat i tutaj też mogli by wziać trochę młodszą aktorkę
chociaż w sumie to się nadaje

Yvonne_6

A ja słyszałam ( może plotki), że Anastacię na pewno zagra właśnie Alexis, a Greya Ian Somerhalder ( Damon z " Pamiętników wampirów")

twojanazawsze18

Nie, jest taka za "milusia". Może Ana była taka w pierwszej części, ale później pokazała pazurki :)

twojanazawsze18

Myślałam wcześniej o Felicity Jones ,jednak Alexis bardziej pasuje na Anę ,ale Felicity zdecydowanie może zagrać Leilę.Jednak mimo tylu cudownych facetów nie jest łatwo wybrać .Matt Bomer,Ian Somerhalder,Ryan Philippe czy Alex Skarsgard ?Oto jest pytanie...

Mortycja

Henry Cavill jako Grey? Co sadzicie?

Mortycja

Jak dla mnie nie pasuje. W mojej głowie Christian ma jaśniejsze włosy i dłuższe. I pełniejsze usta :D

adrianna96

W takim wypadku może Alex Pettyfer?

Mortycja

On nie jest zły, ale nie wiem. Jeden wielki znak zapytania. Czy na tej planecie istnieje facet, który będzie idealnym Szarym?

adrianna96

Tak, ale obawiam się , że każda z nas ma inne wyobrażenie o nim.Mimo ,że jego opis jest dość dokładny:)Tak więc czekam na naszego idealnego Szarego,którego w pełni zaakceptujemy , nawet jeśli nie będzie na 100%zgodny z opisem,bo to przecież niemożliwe :)

Mortycja

obstawiam jego. chociaz Gosling tez mi pasuje

twojanazawsze18

Idealna do tej roli, czytając właśnie taką Ane sobie wyobrażałam ;)

twojanazawsze18

Jak dla mnie po obejrzeniu zdjęć wszystkich branych pod uwagę kandydatek najlepsza byłaby Emilia Clarke.Jest śliczna i ma w sobie to "coś" Jest niewinna a zarazem seksowna.a w roli Greya widzę (nie będę tu oryginalna) :-) Matta Bomera choć Jared Leto też byłby idealny ;-)

twojanazawsze18

Tylko że ona ma ponad 30 lat a wiec jest sporo starsza od bohaterki z książki, nie wiem czy charakteryzacja ukryje tą różnicę i czy będzie tak dziewczęco, niewinnie wyglądać

tom_19

Moim zdaniem jedna z najlepszych kandydatek do tej roli.

tom_19

Po co jej charakteryzacja jak i bez niej wygląda na znacznie młodszą. Jak się dowiedziałam, że ma 31 lat nie mogłam uwierzyć. Dałabym jej najwyżej 24. A charakteryzatorki na pewno zadbają o to, by "odjąć" jej trochę lat jak będzie trzeba :)

twojanazawsze18

strzał w dziesiątkę, idealna kandydatka do tej roli

JoRo_77

Ona na tę rolę jest idealna, widziałam wiele propozycji i wg mnie spełnia kryteria. Jeśli chodzi o Szarego to zdecydowanie Matt. Oczy, mimika twarzy-idealnie go zagra. W końcu to twarz odzwierciedla jego 50 odcieni. Ta dwójka jest stworzona do tych ról:) pzdr

twojanazawsze18

TAAAAAK ! I Matt Bomer. Idealni. IDEALNI ! < 3

twojanazawsze18

Też uważam, że byłaby idealna do tej roli. Jak chyba wszyscy internauci =) Niestety jednak nasze zdanie się nie liczy i do tej roli został obsadzony ktoś zupełnie inny. Nie wiem co gorsze obsadzenie Dakoty w roli Any, czy też Charliego jako Christiana :|
Niestety już nie czekam z takim zapałem na film jak wczesniej...

twojanazawsze18

ona ma 31 lat, trochę za stara na Ane:)

weronika1609

Co z tego że 31. Wygląda na 25, albo i mniej. Zresztą i tak wybrali inną aktorkę. A szczerze mówiąc to ona wygląda starzej od Alexis!!

adrianna96

Zgadzam się w 100%

adrianna96

Alexis wygląda na 20 pare a ta Dakota kurde wygląda jak jakieś stare babsko ...

twojanazawsze18

Jak dla mnie idealna do tej roli, ale niestety... chociaż moze jest jeszcze jakaś szansa..?!

twojanazawsze18

Byłaby idealna.

twojanazawsze18

pasowałaby

twojanazawsze18

A wiecie, że autorka "50 twarzy Greya" wzorowała się na Robercie Pattinsonie i Kristen Stewart? Początkowo było to fanfiction bazujące na postaciach Belli i Edwarda pt.: "Master of the Universe", a kiedy autorka postanowiła to wydać, zmieniła imiona i kilka drobnych szczegółów ;)
Więcej info: http://fiftyshadesofgrey.wikia.com/wiki/Master_of_the_Universe

MonRon

szkoda, że nie wybrali alexis i matta na parę ;(

twojanazawsze18

pasowałaby lepiej aniżeli główna bohaterka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones