Alicia Silverstone

7,0
7 191 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicia Silverstone

Hmmm ona już chyba nigdy nie zagra fajnej roli, niestety to już aktorka stracona, a szkoda bo miło było na nią patrzeć

kolgrim

Taki pączuś to z Ciebie.
Czemu sądzisz ze Alicia to stracona aktorka? :|

Aleera_2

wymień chociaż jeden udany film z tą aktorką biorąc pod uwagę ostatnie lata

kolgrim

Hmm udany...? to kwestia gustu :P
PS.czytasz Ludzi Lodu?

Aleera_2

Mi się wydaje że dobrą role zawsze może zagrać .. np niedawno w filmie tv "Candles on Bay Street" była SWIETNA. Ale wydaje mi się że już nigdy nie osiągnie takiego sukcesu jakie odnosiła w latach 90-tych

Sidewinder

to fakt byla symbolem zbuntowanej nastolatki, a teraz no coz troche szkoda pączusia

kolgrim

A jakie przezwisko Ty masz? Może go nawet nie znasz. Na przykład- pewnego wieczoru dowiadujesz się, że wszyscy na osiedlu nazywają Ciebie "puszczalska". Fajnie by Ci było?

Binula

Dopiero zauważyłam, ze jesteś mężczyzną. Ok, niech to będzie "mały wacuś".

Aleera_2

czytalem kiedys moze jeszcze kiedys bede mial okazje

kolgrim

Mam nadzieje, że jeszcze zagra w jakimś dobrym filmie jakąś dobrą role, a tak w ogóle to piękna kobieta :))

jacus66

Też uważam, że jest piękna i zdolna. Tak przynajmniej myślałam po filmie Zauroczenie. Ale kolejne filmy były już średniej jakości. Clueless dał jej popularność, nadbagaż też nie był tragiczny. I to tyle. Gra z podobną manierą i charakterystycznym wygięciem warg, we wszystkich filmach ale mimo wszystko mam dla niej sympatię. Ale nie zagra już super roli, przynajmniej nie tak szybko.

magdalena_32

Wg mnie dobrze zagrała w filmie "Nadbagaż"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones