Alicia Silverstone

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/5068/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":3942,"rate":6.907407407407407,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/5068/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":29,"rate":6.551724137931035,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/5068/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":18,"rate":6.833333333333333,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producentka"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/5068/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":8,"rate":7.25,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/5068/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":6,"rate":6.666666666666667,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,9
3 942 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicia Silverstone
  • ale to jak występowała w teledyskach Aerosmith to coś ekstra! Była piękna, zjawiskowa, a w
    piosence ''cryin' '' ta scena, gdy rzuca się z mostu i pokazuje kolesiowi środkowy palec mnie
    rozbraja ; )

• MrFantastic ja ja pamietam tylko z batman i robin
    dlatego tez niezbyt dobrze o niej mysle...

• MrFantastic nie dalej jak godzinkę temu widziałam teledysk 'cryin' w tv, naprawdę świetny : )

• użytkownik usunięty

MrFantastic Była tam fantastyczna. W ogóle jedna z nielicznych blondynek jaka wpadła mi naprawdę w oko. Piękna i słodka

• MrFantastic Jestem z rocznika 77 i wtedy to chyba 90% facetów się kochało w postaci granej przez nią w teledyskach Aerosmith. To był zresztą złoty czas teledysków - szczyt ich rozwoju, każdy przypominał mały film z rozwiniętą fabułą. Akurat na początku lat 90-tych dostęp do klipów muzycznych w Polsce - nigdy ich chyba tyle nie było w mainstreamowych kanałach telewizyjnych co wtedy i nigdy kanały muzyczne nie były tak popularne.
    Alicia uosabiała marzenie każdego nastolatka o idealnej dziewczynie, pięknej, seksownej, dzikiej i niebezpiecznej.

• użytkownik usunięty

darek_3 Ja z rocznika 93 i już jako bobas kochałem ją więc przedział wiekowy jej adoratorów byłby zapewne pokaźny. Była genialna w tych teledyskach;)

• darek_3 W Polsce zagraniczne teledyski mainstreamowe też były normalnie wcześniej dostępne, tylko że we wcześniejszych dekadach nie było tyle programów telewizyjnych. Ledwo co dekadę wcześniej w Stanach powstało w MTV. W Europy tylko był oddział brytyjski MTV w czasach "Get a Grip".

• darek_3 Ja 76 i w ogóle lata 90-te, MTV to były chyba najlepsze czasy ogólnie pojętej muzyki rockowej. Do tej pory pamiętam chyba w 94r odpalało się MTV a tam playlista Aerosmith - Cryin, Bon Jovi - Always, Soundgarden - Black Hole Sun, Nirvana - Smells Like Teen Spirit, Pearl Jam - Jeremy itp... Jak się przytulało z koleżanka to w szczególności Always i Cryin się przydawały ;)

• MrFantastic mam podobnie Alicja super laska