Alicia Silverstone

7,0
7 087 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicia Silverstone

ale to jak występowała w teledyskach Aerosmith to coś ekstra! Była piękna, zjawiskowa, a w
piosence ''cryin' '' ta scena, gdy rzuca się z mostu i pokazuje kolesiowi środkowy palec mnie
rozbraja ; )

MrFantastic

ja ja pamietam tylko z batman i robin
dlatego tez niezbyt dobrze o niej mysle...

MrFantastic

nie dalej jak godzinkę temu widziałam teledysk 'cryin' w tv, naprawdę świetny : )

użytkownik usunięty
MrFantastic

Była tam fantastyczna. W ogóle jedna z nielicznych blondynek jaka wpadła mi naprawdę w oko. Piękna i słodka

MrFantastic

Jestem z rocznika 77 i wtedy to chyba 90% facetów się kochało w postaci granej przez nią w teledyskach Aerosmith. To był zresztą złoty czas teledysków - szczyt ich rozwoju, każdy przypominał mały film z rozwiniętą fabułą. Akurat na początku lat 90-tych dostęp do klipów muzycznych w Polsce - nigdy ich chyba tyle nie było w mainstreamowych kanałach telewizyjnych co wtedy i nigdy kanały muzyczne nie były tak popularne.
Alicia uosabiała marzenie każdego nastolatka o idealnej dziewczynie, pięknej, seksownej, dzikiej i niebezpiecznej.

użytkownik usunięty
darek_3

Ja z rocznika 93 i już jako bobas kochałem ją więc przedział wiekowy jej adoratorów byłby zapewne pokaźny. Była genialna w tych teledyskach;)

darek_3

W Polsce zagraniczne teledyski mainstreamowe też były normalnie wcześniej dostępne, tylko że we wcześniejszych dekadach nie było tyle programów telewizyjnych. Ledwo co dekadę wcześniej w Stanach powstało w MTV. W Europy tylko był oddział brytyjski MTV w czasach "Get a Grip".

darek_3

Ja 76 i w ogóle lata 90-te, MTV to były chyba najlepsze czasy ogólnie pojętej muzyki rockowej. Do tej pory pamiętam chyba w 94r odpalało się MTV a tam playlista Aerosmith - Cryin, Bon Jovi - Always, Soundgarden - Black Hole Sun, Nirvana - Smells Like Teen Spirit, Pearl Jam - Jeremy itp... Jak się przytulało z koleżanka to w szczególności Always i Cryin się przydawały ;)

MrFantastic

mam podobnie Alicja super laska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones