Alycia

Uwielbiam ją! W ,,The 100'' grana przez nią Lexa była rewelacyjna - według mnie, najlepsza bohaterka. Jako Alicia w ,,FTWD'' też spisała się świetnie. Życzę jej dalszych dobrych ról!

27
  • Lexa (grana przez Alycie), to jak dla mnie ideał bohaterki, w której można się zakochać do zatracenia.
    I powiem Ci, że choć z jednej strony czuję potrzebę zobaczenia Alyci w kolejnych produkcjach (FTWD przede mną), to z drugiej strony, dla mnie ona na zawsze pozostanie Lexą. Silna i waleczna, a jednocześnie niesamowicie kobieca i pełna uroku. Ktoś, kto wybrał do tej roli Alycie, trafił najlepiej, jak można sobie wyobrazić.
    Zresztą, nawiązując do "The 100", wszystkie postacie są znakomite.

• Mam tak samo. Jej twarz, to już zawsze będzie Lexa - najlepiej napisana postać w tym emocjonującym serialu. Odegrała ją genialnie. Twórca trafił w przysłowiową dziesiątkę wybierając ją do tej roli. Z jednej strony bezwzględna i zimna, a z drugiej - delikatna i wrażliwa. Świetnie potrafiła wyrażać uczucia samą twarzą - całkowicie naturalnie. Strasznie żałuję, że nie mogła dalej grać w The 100. Urzekła mnie cholera jedna :D

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: