Alycia Debnam-Carey

Alycia Jasmin Debnam-Carey

8,5
7 331 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alycia Debnam-Carey

Uwielbiam ją! W ,,The 100'' grana przez nią Lexa była rewelacyjna - według mnie, najlepsza bohaterka. Jako Alicia w ,,FTWD'' też spisała się świetnie. Życzę jej dalszych dobrych ról!

zainteresowana

Lexa (grana przez Alycie), to jak dla mnie ideał bohaterki, w której można się zakochać do zatracenia.
I powiem Ci, że choć z jednej strony czuję potrzebę zobaczenia Alyci w kolejnych produkcjach (FTWD przede mną), to z drugiej strony, dla mnie ona na zawsze pozostanie Lexą. Silna i waleczna, a jednocześnie niesamowicie kobieca i pełna uroku. Ktoś, kto wybrał do tej roli Alycie, trafił najlepiej, jak można sobie wyobrazić.
Zresztą, nawiązując do "The 100", wszystkie postacie są znakomite.

yuflov

Mam tak samo. Jej twarz, to już zawsze będzie Lexa - najlepiej napisana postać w tym emocjonującym serialu. Odegrała ją genialnie. Twórca trafił w przysłowiową dziesiątkę wybierając ją do tej roli. Z jednej strony bezwzględna i zimna, a z drugiej - delikatna i wrażliwa. Świetnie potrafiła wyrażać uczucia samą twarzą - całkowicie naturalnie. Strasznie żałuję, że nie mogła dalej grać w The 100. Urzekła mnie cholera jedna :D

coolawyjaszczomp

Kurcze, dziwnie się wraca do tematu po roku :)
Ja ze skutkiem muszę przyznać, że moja fascynacja Alycią już gdzieś przeminęła, co na pewno spowodowane jest po części tym, że praktycznie mało co gra gdziekolwiek. Ale Lexą była niezapomnianą :) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones