Alyssa Milano

Alyssa Jayne Milano

7,4
3 535 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alyssa Milano

Bez jakichś przedramion, o których wypowiada się jakiś użytkownik. Po prostu oceńcie jej talent.

majka2115

Według mnie jest to świetna aktorka z prześliczną urodą. Emanuje z niej pozytywna energia i uwielbiam to w
aktorach. Świetnie zagrała rolę Phoebe Halliwell w Charmed. Szczerze to jest moja ulubiona Czarodziejka ^^
Ma ten styl. Bez niej Charmed nie byłoby takie zabawne i ciekawe. Alyssa także nie próżnuje. Często bierze
udział w akcjach charytatywnych na rzecz dzieci z ubogich krajów. I nie liczy się to co było kiedyś.. liczy się
to, jaka jest teraz. A jest ona inteligentną i sympatyczną osobą :)

majka2115

Według mnie jest dość utalentowaną aktorka, jedną z niewielu dziecięcych gwiazd, którym w dorosłym życiu udało się zabłysnąć, nie opieram swojej opinii tylko na "Czarodziejkach" - widziałam sporo filmów z nią, już jako mała dziewczynka w "Commando" u boku Arnolda Schwarzenneggera zagrała świetnie. Jest też przesympatyczną osobą i dobrym człowiekiem - nie tylko bierze udział we wspomnianych przez Ciebie akcjach charytatywnych, ale także jest Ambasadorem Dobrej Woli Unicefu, podróżuje po krajach trzeciego świata aby pomagać dzieciom. Jej dodatkowym atutem jest niezaprzeczalna uroda:) Szkoda tylko, że nie miała okazji zabłysnąć w jakimś wielkim filmowym hicie...:( Oczywiscie, ma na swoim konce filmowe pomyłki, ale który aktor czy aktorka ich nie ma?:)

reesee

Zgadzam sie z wami w 100 procentach!!!!!!!!!! Ma wielkie serce a do tego jest śliczna! cenię w niej również wegetarianizm!!! też jestem wegetarianka i cieszę się, że któraś z moich ulubionych aktorek wybiera bezmięsną dietę! :D ;)

Donna_Piper_Halliwell

Tak tak zapomniałam dodać jej podróży do krajów trzeciego świata :) Masz rację Reesee :)
Widziałam ją także w innym filmie poza Charmed: Gorączka złota. "Przygoda na Alasce" oraz "Zdradliwa
Alaska". Ogólnie Alaskę mam obcykaną xD
Chciałabym obejrzeć "Wisegal", ale jest tylko w angielskiej wersji ;/ No nic, trzeba podszkolić język xD
Ale recenzje filmu są świetne :)

majka2115

Takze jestem wegetarianka i ciesze sie ze rowniesz miesa nie je Alyssa ;]] . Jej dobre serce w krajach 3-swiata nie ma granic ... a jej gra aktorska jest swietna potrafi zagrac w dramacie jak i komedii . Niewiarygodna aktorka .. Pzdr.

Isabel_Evans

Alyssa jest bardzo dobrą aktorka.Potrafi grac w róznych rodzajach filmów i
jest naprawdę śliczna ;).Najbardziej podobała mi się w Czarodziejkach i
Twardej sztuce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones