Amanda Bearse

7,8
1 315 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Bearse

Zawsze działała mi na nerwy jak ją pokazywali w Bundy'ch.

____28

Nie tylko tobie działała na nerwy, jak ją teraz widzę to mam ochotę zmienić kanał...

Irene

Też jej nieznosze.
Tak samo jest z Paździochem w Kiepskich....w takich serialach muszą być "czarne charaktery"

el_quatro

Czyli należy jej pogratulować ze świetnie odegrała swoją role :)

____28

taka była jej rola - jak widać zagrała ją dobrze

____28

Co się dziwić w końcu czarny charakter w "Świecie wg Bundych"

ct23

Dobrze zagrał w "Postrach nocy".

użytkownik usunięty
____28

Bez niej ten serial to już nie byłoby to samo.

A ja z kolei strasznie ją lubię, nie wiem czemu... Szczęściara, ze jej się taki męzunio przytrafił... Jefferson... dlaczego ty idioto kobiety wolisz.......od męzczyzn.....................

number_nine

a dla mnioe ona ani ziebi ani grzeje... jak jest dobrze, jak jej nie ma-tez dobrze...

dokładnie ;)

za krótkii ajj wrr ble noo:p

Cry_Baby_Girl

Chwila... To nienawidzisz ją czy Marcy? Bo aktorki raczej nie można znienawidzić za to, że gra jakąś postać- chyba, że robi to fatalnie...

____28

Co wy dzieci możecie wiedzieć.. Marcy była wisienką na torcie ;-] i z niektórych tortów wyskakiwała ;D A tak serio serial bez niej nie był by tak genialny. Dialogi Ala i Marcy to majstersztyk. To to co powodowało, że miliony siadały przed telewizorami. Brawa dla Amandy, że stworzyła tak niezapomnianą postać, której wszyscy życzyli tak źle.. ;-) ( ja również, żeby nie było..)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones