Amanda Bynes

Amanda Laura Bynes

7,6
4 476 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Bynes

Aż szkoda patrzeć na to, co się z nią teraz dzieje. Możemy na bieżąco obserwować to, jak spada na
samo dno.

sourwolf

Co się z nią dzieje?

lady_dariaa

Ona chyba aktualnie osiągnęła poziom Lindsay Lohan, chociaż wydaje mi się, że upadła jeszcze niżej. Ona już wcześniej musiala mieć jakieś problemy, bo masywnie zmieniła twarz operacjami, ale to teraz. Na Twitterze pisze jakieś dziwne rzeczy jakby po przećpaniu, poprzekuwała sobie policzki, ma siano na głowie, a nie włosy. Tak samo zaczynał się początek końca Amy Winehouse.

Binula

A taką dobrą aktorką się zapowiadała... No cóż, mam nadzieję, że powróci do aktorstwa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Binula

Ona jest chora, stąd te dziwne zachowanie

sania2605

Jest chora na schizofrenię. Nie jej wina, że zachorowała, na pewne rzeczy nie mamy wpływu :)

Binula

Bynes jest chora na schizofrenie, ostatnio oskarżała ojca o to że wszczepił jej chip dop głowy który kontroluje jej myśli.
Ona niema nic wspolnego z Lohan czy Winehouse, one staczały się na własne życzenie, Amanda natomiast ma poważne problemy z psychiką

kokroucz

Biedna dziecina. Szkoda. Mam nadzieję, że jej ktoś pomoże :(

kokroucz

Nikt nie bierze i nie stacza się na własne życzenie. Zawsze jest jakiś powód...

Binula

co narkotyki robią z ludźmi niestety

lady_dariaa

ma zdiagnozowaną schizofrenię.

estella85

to dlatego podpaliła dom i swinbowała że głosy w głowie każą jej tak robić?

sourwolf

Zapowiadała się dobrze wystarczy teraz spojrzeć na nowe zdjęcia.. zrobiła sobie kolczyk, pełno operacji plastycznych wygląda masakrycznie aktorstwo przerwała bo jej się to znudziło i nie chciała robić czegoś czego już nie lubi.. OMG..

sourwolf

potwierdzam ta galeria mnie przeraziła, zbotoksowana z wielgachnymi cyckami justjared.com/photo-gallery/2861448/amanda-bynes-poses-in-bra-wants-to-lose-35-p ounds-01/

guga_buzka

Kurde... Ta paranoja z selfie... rozumiem jakieś gimnazjum, ale dorosła kobieta... choć w Ameryce jest inaczej i tam ogólnie ludzie inni i trochę dziwni są. To takie głupie rzeczy...

sourwolf

Niektórzy twierdzą, że najzwyczajniej w świecie jej odbiło. Wystarczy prześledzić posty na JustJared od końcowej strony do początku i można ujrzeć historię jej upadku. Nie wiem jak można wytłumaczyć jej zachowanie, ale tak czy siak szkoda dziewczyny i świetnej aktorki. A nikt jakoś nie kwapi się żeby jej pomóc...

cocaine_dancer

Wyczuwam niezbyt pozytywny wpływ procentów fast foodów i operacji plastycznych...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sourwolf

wystarczy popatrzec na jej twittera.
https://twitter.com/AmandaBynes

FireBurnMeInside

różowe włosy wtf?

sourwolf

żal mi jej

vilee

Jak się dobrze rozbuja, dołączy do klubu 27.

Binula

jak się źle rozbuja

vilee

nie dołączyła :p

HubaFilm

A szkoda ;p hahaha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sourwolf

Dziwne, dobrze się zapowiadała dziewczyna, grała w fajnych filmach dla młodzieży i generalnie bardzo ją lubię. Dawno w niczym porządnym nie grała i weszłam na filmweba z ciekawości żeby zobaczyć co u niej słychac... A tu taka przykra niespodzianka. Ale w portalach plotkarskich nie słychac o niej, jak np słychac o Lindsay Lohan.

UpTrinity

Czy ona powiększyła biust??,bo jak teraz patrzę na jej zdjęcia,to tak jakby nie Amanda!!!,i co ona ma z twarzą???

UpTrinity

Co w tym dziwnego z bogactwa sie jej we łbie poprzewracało

sourwolf

Nie znacie sie, wygląda teraz o wiele, wiele lepiej. W tych filmach familijnych to wyglądała jak prosie... a już szczególnie w łatwej dziewczynie.

Mogła by zagrać w Maczecie 2 :( szkoda, że się jej znudziło aktorstwo.

Artemisek

Szkoda gadać. Ona już teraz nie wygląda, tylko to jest prosię

Artemisek

nie znudziło tylko jak chora to pewnie nikt nie chciał zatrudniać wariatki

sourwolf

Jest mi niezmiernie przykro widząc jak się powoli stacza na dno, aż sprawia to ból. Pamiętam jak kiedyś uwielbiałam oglądać z Jej udziałem filmy młodzieżowe często chętnie do nich wracam, była taka naturalna z przesympatyczną buźką. Myślałam, że zrezygnowała z aktorstwa, bo dobrze jej się wiedzie, a to taki szok.. NIGDY nie pojmę jednej rzeczy..czemu inni ludzie na to pozwalają i przyglądają się biernie? Czemu nikt nie chce Jej pomóc? Skąd ta znieczulica? Po raz kolejny powtarza się podobna sytuacja jak z Britney, Amy, Lindsay..

Defacto

Jaka chamska znieczulica? Ty wiesz w ogóle co to znaczy chcieć pomóc ćpunowi? Toi początek końca, ale Twojego, bo ćpun i tak będzie ćpał dalej, jak będzie chciał.

Nigdy, ale to NIGDY nie jesteś w stanie pomóc ćpunowi, jak sam tego nie chce. Nikt na to nie pozwala, to dorosła kobieta i robi to sobie sama.

Britney to przy niej aniołek, nawet Lindsay trzyma lepszy poziom.

Binula

'Jak się dobrze rozbuja, dołączy do klubu 27.' - ten komentarz idealnie tu pasuję ;)

Binula

podbijam, jak ktoś ćpa i sam sobie nie będzie chciał pomóc, nikt mu nie pomoże. ćpanie (nie piszę tu o trawie, co nie) to ostateczny koniec człowieka. z tego się nie wychodzi, to jest zawsze w człowieku - jak alkoholizm i ed. Szkoda dziewczyny, wygląda nawet nie wulgarnie, ale po prostu obleśnie. tak się kończy izolowanie dzieciaków od "normalnego", luźnego toku dorastania.

Binula

A mieliście kogoś w rodzinie kto ćpa da się tej osobie pomóc tylko trzeba wiedzieć jak

Defacto

no rodzice mają w d że dziecko cierpi

sourwolf

Też mi się nie podoba co się z nią ostatnio dzieje, na twitterze chamsko się wypowiada i wygląda gorzej niż kiedyś. Nie wiem czy ma jakieś problemy z używkami, ale w sumie patrze na to zdjęcie http://cdn03.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2013/04/bynes-nikki/amanda-byn es-not-having-breakdown-says-nikki-blonsky-01.jpg i widzę dziewczynę która ma po prostu za dużo kasy, ale skoro taka jest szczęśliwsza to niech sobie tak żyje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skuter1998

To jakiś koszmar... a była taka fajna, tyle osób kochało jej wizerunek, wszystko szło jej tak dobrze... A teraz... masakra... :(

sourwolf

"Amanda bynes poured gasoline over a dog to set it on fire, has schizophrenic tendencies, and beat up the lady she shared a hospital room with. [...] She is suffering from an obvious mental illness and that is nothing to make fun of or glamorize."
W tej chwili jest w szpitalu psychiatrycznym, ciekawe, co zdiagnozują.

Anzelma112

Zdiagnozowali schizofrenię.

Binula

serio? czy żartujesz ?

gamertr

Serio, dzisiaj podawali, że dostaje leki, które ponoć spowodowały, że przestała być agresywna, jest z powrotem grzeczna wobec ludzi i nie rozmawia sama ze sobą.

Binula

masakra co się z nią stało, kiedyś ją lubiłem :(

gamertr

http://www.kozaczek.pl/tag.php?k=amanda+bynes+schizofrenia

kristin87

masakra, szkoda jej :/ Może nie była wybitną aktorką ale tez nie najgorszą. Swoją droga to w Łatwej dziewczynie już wyglądała jak nie ona, jakaś opuchnięta na twarzy i spojrzenie jakieś takie "nierealne".

kristin87

Dzięki za link. To takie smutne... Twarz która była obiektem marzeń wielu młodych kawalerów zamieniła się w przypadkową nieudaną konstrukcję z kolorowych klocków lego... Jak ona biedna się poskłada po tym wszystkim do kupy? Jak poradzi sobie z tymi dziennikarzami i paparazzi i permanentną inwigilacją? Czy kiedykolwiek będzie znów tak prosta, zwyczajna i naturalna jak dawniej? Bardzo jej kibicuję by wyszła z tego wszystkiego obronną ręką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones