Amy AdamsIII

Amy Lou Adams

8,2
72 209 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Adams

Ta aktorka to niestety najsłabszy element obsady filmu o Supermanie. Według mnie zupełnie nie
sprawdziła się w roli drapieżnej reporterki. Anie w niej energii nie widać, ani charyzmy a już tym
bardziej sexapilu.
Zamiast zdecydowanej, pewnej siebie kobiety dostajemy "ciućmę" nie zapadającą w pamięć.
Już nawet pal licho jej wyraz na ekranie. Nie było młodszych aktorek?? Aktor grający Supermana
ma 30 lat, Lex ma być w tym samym wieku. Więc dlaczego na Lois wybrali czterdziestoletnią
kobietę?? Nie chodzi mi o to że kobieta w tym wieku nie może być atrakcyjna, ale ten film to
przecież początek historii i zapewne możemy sie spodziewać kilku kontynuacji i w tej sytuacji za
dziesięć lat Klark będzie czterdziestolatkiem w sile wieku a Lois babą dobijającą pięćdziesiątki :p

Kurde, główna rola kobieca, postać z dużymi perspektywami a oni tak zawalili sprawę.
Już nawet aktorka grająca Faorę byłaby pierdylion razy lepszą Lois :(

Stilnes

Niestety taka prawda. Z tego co wiem to komiksowa Lois też była nieznacznie starsza od Clarka, ale ludzie. Była seksowna, kobieca, drapieżna intelektualnie i wizualnie, ogólnie hot. A Amy Adams nie jest hot, jest atrakcyjną 40 latką i nic poza tym. Poza tym ma taką okrągłą buźkę która szybko kobietom dodaje lat....

Ja już pisałem wcześniej, że perfect match to byłby z Marion Cotillard, ale ona też już swoje lata ma no i ten francuski akcent...
Głupie to było ogólnie ze strony producentów, zrypali sobie trochę perspektywy na przyszłość.

era

Dużo zależy od rysownika, ale Lois rzadko była przedstawiana w komiksach jako sexbomba... A w najnowszych komiksach wygląda jak... atrakcyjna 40-tka. xD http://media.comicbook.com/wp-content/uploads/2012/08/tumblr_ltirz5IKNZ1qbujox.g if

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stilnes

W następnych częściach Supek może zacznie kręcić z WW i Lois pójdzie w odstawkę. :]

Stilnes

Poza tym mało prawdopodobne, by Amy Adams grała Lois przez więcej niż 10 lat. Z produkcjami superbohaterskimi tak to jest, że rotacja w obsadzie głównych ról zawsze jest duża. Rekordzistą jest chyba Lou Ferrigno, który grał Hulka przez 12 lat (z 6-letnią przerwą) nie licząc tego, że podkładał głos pod tą postać w kreskówkach tudzież filmach kinowych z cyklu MCU. Więc raczej nie ma szans na to, że kiedykolwiek zobaczymy 50-letnią Amy w roli Lois, bo do tego czasu ta seria filmów o Supermanie się po prostu skończy. ;)

DarthDream

No nie sądzę żeby seria tak po prostu się skończyła, nie zabija się kury znoszącej złote jajka. Jeśli ludzie będą chcieli iść na to do kina, to będą to kręcić do upadłego.

Stilnes

Skończy się, skończy. A po niej rozpocznie się następna. ;>

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones