Amy Schumer

Amy Beth Schumer

6,9
2 815 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Schumer

miło się ją ogląda troche przypomina mi Bridget Jones :)

azorcia27

to prawda, Amy nie stara się za wszelką cenę przypodobać się tłumowi i jest naprawdę przezabawna :)

azorcia27

A mi przypomina Piggy :D

juusstaaa

myślałam że tylko ja widzę miss piggy :D

azorcia27

A Amy Adams z pulaskami:P

azorcia27

Bo jest gruba? To nie jest normalne tylko pokazuje brak dbania o siebie.

Fass_

Ona nie jest gruba. Jest tęższa fakt, ale do grubej jeszcze troszkę jej brakuje. W "jestem taka piękna" pod jej tłuszczem widać mięśnie, może zabrzmi to kuriozalnie, ale zwłaszcza na brzuchu, widać ma problem ze spaleniem tkanki nieestetycznej. Ma kształty takie bardziej "nabite". Może najpierw masa potem forma :P

Fass_

normalna kobieta, to że pokazują wszędzie wieszaki nie znaczy że to jest normalne. Bardzo sympatyczna babka i wygląda bardzo ładnie

junoa

To że zaczynają wszędzie pokazywać "nie wieszaki", wcale nie znaczy że tłuste jest ładne. Każdy ma swój gust, w większości nieświadomie oparty na instynkcie - nie decydujemy co nam się podoba.
Modelki są chude, bo naszym instynktom podoba się jak leżą na nich ubrania - ale jak pokażą wieszaka prawie gołego, to efekt jest odpychający - dlatego modelki kostiumów kąpielowych nie są chude.
Zatem nie ma co dorabiać teorii, tłuste nie jest atrakcyjne. Muskulatura u kobiet również nie jest ładna, zrób przekrojową ankietę wśród facetów i homoseksualnych kobiet - pokaż 3 postacie kobiet, tłustą, umięśnioną np. z zawodów kulturystycznych i jakąś szczupłą blondzię.
Co do sympatyczności to osobna kategoria i każda osoba może być sympatyczna, bez względu na posturę.

Fass_

Daleko jej do grubej.

azorcia27

Z tym incydentem z Trumpem niestety temu zaprzeczyła.

Andrzejcoolziomek

A się ponabierały filmwebowiczki na nieśmieszną Amy. xD Smutkożal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones