Amy Schumer

Amy Beth Schumer

6,9
2 852 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Schumer

jej występ w tym programie był super!

Encefalopata

Popieram, najlepszy ze wszystkich. Jak wyszła, nie spodziewałam się, że będzie aż tak zabawna. Była świetna :)

kurenai_2

Macie racje,powalila innych na lopatki !!!!!!!!!

Encefalopata

może trochę przegięła, ale to dobrze, w końcu to Ameryka :P

Encefalopata

Nie widziałem jeszcze Roastu Charliego, ale w Roaście Rosanne Barr była genialna. Wystąpiła pierwsza a na sam koniec sama Rosanne ją pochwaliła. A to jak dowaliła Jane Lynch było genialne.

sigane

No. Była zajebista .

sigane

w porównaniu do roastu Charliego Sheena, roast Rosanne był po prostu słaby i nijaki, a Amy była w sumie najlepsza w obu programach trzeba przyznać.

Eddie1

własnie oglądam, niezłe ;) aczkolwiek bez szalu :)

Encefalopata

Nie... nie był. Żart o Ryanie Dunnie był poniżej pasa

Kulasisko_Pospolite

Co powiedziala?

transformers

kiedy roastowała Steve-O rzuciła coś w stylu: "przykro nam, że twój przyjaciel umarł. wszyscy żałujemy, że to nie ty nie żyjesz zamiast niego"

Kulasisko_Pospolite

Żart taki se, ale było wiele mocniejszych na całym tym roaście. Poza tym to jest kur*a roast, a tam nie ma zasad "ciosy tylko powyżej pasa". A skoro był on dla ciebie poniżej pasa, to mam nadzieję, że będziesz darł szaty z oburzenia w sekcji komentarzy Jeffa Rossa, który na tym samym roaście zażartował ze śmierci Grega Giraldo. Bo przecież nie jesteś hipokrytą, nie?

Kulasisko_Pospolite

Żart taki se, ale było o wiele mocniejszych na tym roaście. Poza tym to jest kur*a roast, a tam nie ma zasad na ciosy tylko powyżej pasa. A skoro był on dla ciebie poniżej pasa, to mam nadzieję, że będziesz darł szaty z oburzenia w sekcji komentarzy Jeffa Rossa, który na tym samym roaście zażartował ze śmierci Grega Giraldo. Bo przecież nie jesteś hipokrytą, nie?

Encefalopata

Sorry ale dla mnie laska prezentuje humor na poziomie liceum. Chamstwo, grubiaństwo, obrażanie innych, dowcipy poniżej pasa i stary ale jary temat czyli seks i to jeszcze w wulgarny sposób. Też mi dowcip. Jak na nią patrzę to widzę rozwydrzoną pannę z bogatego domu z niewyparzonym językiem, która mogła sobie pozwolić na bycie chamką, której nie można się odgryźć przez wzgląd na pozycje jej rodziców.

karola024

Wiesz co to "roast"?

Encefalopata

Zgadzam się w pełni! Bardzo ją promują w Comedy Central i w końcu stwierdziłam, że wejdę na Filmweba, żeby zobaczyć, jakie tutaj ma opinie. Też przeważnie ludzie ją lubią, czego zupełnie nie rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones