Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
39 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield

Facet ma prawie 30 lat i będzie grał 20 letniego Petera w The Amazing Spider-Man LOL

czuczulka

On do tej roli pasuje jak du.pie koszula, obawiam się że ten Spiderman będzie gorszy od poprzednich, a już tamte były tragiczne. Zresztą tamten Parker też był do kitu. Ja rozumiem że komiksowy Parker był łajzą, ale bez przesady, jak w innych rzeczach robią odstępstwa tu też mogli troszkę naciągnąć. Brakowało by tylko żeby Pattinsona tu umieścili. Obawiam się że film będzie strawny tylko dla hamburgerożerców.

LordNeo

Ale może wyjść coś dobrego, bo charakteryzacja robi cuda, a chodzi tu tylko o świadomość wieku Andrewa(ale i mimo tego będzie o wiele lepszy od poprzedniej cioty, która płakała całą serie tylko na chwilę stał się Emo-pedałem :/).

LordNeo

no i ta nowa odsłona spider-man'a okazała się bardzo udana, a Garfield w roli Petera Parkera sprawdził się znakomicie : )

yamatoo

Po obejrzeniu muszę stwierdzić że jestem mile zaskoczony, film może nie wybitny, ale na pewno dużo lepszy od poprzednich wersji, jest kilka nie dociągnięć, ale ogólnie mocne 7+ można postawić. Garfield wypadł nawet nieźle, na pewno przerósł tą poprzednią ciotę. Warto obejrzeć.

czuczulka

Uwielbiam poprzednie części Spider-Mana ale o tą się obawiam.... Widziałam parę filmów z tym aktorem i grał nawet dobrze ale nie pasuje mi na Spider-Mana :/

czuczulka

Ale na ekranie wygląda na 16 lat - byłam w szoku, kiedy sprawdzilam jego wiek.

angazetka

mnie właśnie zdziwiło jak zobaczyłem że ma prawie 30 lat a wyglądał na około 17

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones