Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
39 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield
InowroclawskiWilk

Ale tylko w połowie ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jimmy

Może ma taką ochotę? Co ci do tego - po co tak afiszujesz się tutaj tak swoją homofobią? (przyznaję, nic mi do tego, ale palant z Ciebie)
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
neposz_2

Nie istnieje taka choroba jak homofobia. Nie wiem co Jimmy napisał, może był niegrzeczny, może wulgarny, ale na pewno nie ma homofobii. Tak jak nie ma heterofobii. Homofobia jest ideologicznym wynalazkiem ruchu LGBT celem zwalczania wolności myślenia i krytyki zachowań tych środowisk. Zatem piętnujmy brak szacunku do drugiej osoby, nie uzależniając tego od jej orientacji seksualnej, ale nie poddawajmy się praniu mózgów.

InowroclawskiWilk

i ojejku, do tego jak pięknie mówi! *.*

mercuria

oj cudnie, cudnie <3

użytkownik usunięty
Karola485

No właśnie, to jest taki Spiderman dla dziewczyn.

no właśnie *.*

użytkownik usunięty
InowroclawskiWilk

taki chudzielec, ale dobry aktor. ;)

InowroclawskiWilk

jest śliczny! :D

InowroclawskiWilk

Urodził się w Stanach, więc nie wiem z jakiej strony jest Brytyjczykiem...

leoss

Tak, urodził się w Stanach, ale ma podwójne obywatelstwo, jego ojciec jest Amerykaninem, matka Brytyjką. Większość życia mieszkał w Anglii, tam chodził do szkoły, mówi z brytyjskim akcentem.

i jeszcze:
Q: You were born in California but moved to Britain at the age of three. How American do you feel?
AG: ... I feel equally at home in both places. I don't feel any more or less either one, but enjoy having a varied cultural existence."

i:
AG: My home is in London. My girlfriend is in L.A. and I have two nationalities, so I can be either here or there, so it doesn’t really matter. I’m ok with being kind of slightly nomadic.

InowroclawskiWilk

On jest żydem.

emix33

Pisze oczywiście w ramach ciekawoski, więc proszę odrazu nie wyskakiwać z antysemityzmem.

emix33

Ale jak to, po kim?
skąd wiesz?
(of course pewnie by sięne przebił w Hollywoodzie, gdyby nie był..)

InowroclawskiWilk

Rzeczywiście jest boski:)

użytkownik usunięty
Marami7

W sumie tylko dla niego obejrzałam Parnassusa ;) Ale w "Nie opuszczaj mnie" - genialny . Dołączył do mojego grona najlepszych brytyjskich aktorów młodego pokolenia . Jest fantastyczny :)

zgadzam się.

niesamowity, zaliczam go do moich ulubionych aktorów. Przyjemny głos ma.

Tak się składa, że razem z Lily Cole tworzyli parę bardzo kiepskich aktorów. Idealnie dobrani do siebie.

InowroclawskiWilk

Bleh, według mnie jest trochę odpychający. :P Przez te usta chyba.

użytkownik usunięty
lakomczuszek92

A co z nimi nie tak ? Są normalne ;)

Nie potrafię dokładnie określić co, ale w Chłopcu A aż mi się nieprzyjemnie na niego patrzyło... I uśmiech ma jakiś dziwnie krzywy. No nie wiem, po prostu mnie odpycha ździebko. ;p

lakomczuszek92

dupa anie ciacho

użytkownik usunięty
mama_4

Każdy ma swój gust ;) Ja tam go lubię .

InowroclawskiWilk

miejsce urodzenia:
Los Angeles, Kalifornia, USA

Brytyjczyk jak w morde strzelil !

rokidu93

hm. to że się tam urodził, to nie znaczy że nie jest Brytyjczykiem, tym bardziej że się tam wychowywał wiele lat :)

pozdrawiam niedoinformowanych :)

InowroclawskiWilk

co ma do tego Jego pochodzenie??:|

InowroclawskiWilk

I do tego jeden z lepszych aktorów młodego pokolenia - cudo.

InowroclawskiWilk

Zgadza się-CIACHOOO
I do tego nie wygląda na swoje lata:o Tożto ja myślałam ,że ma z 23lata a tu:o takie zdziwienie<3

cocoatea

ma cos w sobie:-) faktycznie tez myslalam ze ma ok 23 a tu szok heh

InowroclawskiWilk

Daleks in Manhattan i Evolution of the Daleks, czyli sezon numer 3 ^^
Luuubię, jak przystojny aktor gra w DW, czyni go to przystojniejszym :D

użytkownik usunięty
Nanaaa

czytałam, ze Andy spotyka się obecnie z Emmą Stone, swoją partnerką ze Spidermana... czy ktoś potwierdzi te okrutne plotki?;p

tak, to niestety prawda. kurcze, Andrew jest boski !

InowroclawskiWilk

OH OH RUCHAŁABYM GO!

Schizofrenik_XXI_wieku

zdrowa kobita z niego. zalał by forme

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones