Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
39 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield

Wygląda jak jakiś gimbus. Nawet roli Spider-Mana nie potrafi dobrze zagrać.

Heller1304

Uzasadnij dlaczego wygląda jak gimbus i dlaczego nie potrafi dobrze zagrać tej roli.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Heller1304

Tak, bo każda osoba odmiennej płci niż męska, której podoba się gra aktorska jakiegoś mężczyzny, który jest całkiem przystojny musi go kochać. Taka już Polska, świat dresiarzy bez krzty tolerancji.

eunuszek01

Tak. bo każda osoba która lubi chodzić w dresach, bo czuje się w nich swobodnie a nie lubi na przykład rurek jest nie tolerancyjna. To właśnie przez takich jak ty, kraj ten jest już zepsuty.

Heller1304

A właśnie przez takich jak Ty niedoinformowanych gimbusów myli takie proste pojęcie jak dresiarz. Inteligencją nie grzeszysz, to widać. Przez swoje niedoinformowanie jeszcze mnie obrażasz, absurd. XD

eunuszek01

Rzeczywiście, widać kto tu zachowuje się jak gimbus. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tylko na tyle cię stać?

Heller1304

A co mam ci jeszcze pokazać? Mam dalej się z Tobą sprzeczać o jakiegoś aktora czy co? Ta dyskusja po prostu nie ma sensu więc ją kończę, logiczne.

eunuszek01

Dobra sam tego chciałeś, porównaj sobie tych dwóch aktorów i powiedz mi, który Ci nie wygląda na gimbusa, jak sobie nie poradzisz dam ci małą podpowiedź. 1) http://cdn02.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2011/06/garfield-reynolds/andr ew-garfield-ryan-reynolds-mtv-movie-awards-2011-03.jpg
2) http://2.bp.blogspot.com/-Kp4yIkB6Fn4/USJMdJynobI/AAAAAAAAEbE/AQk0OPoA9es/s1600/ Chris+Hemsworth.jpg
Zaznaczam iż obaj mają równo 30 lat.
Powodzenia miszczu.

Heller1304

Obu lubię i nie uważam że któryś z nich wygląda jak gimbus. Ale skoro tak bardzo szukasz zaczepki to patrząc na te zdjęcia Chris wygląda tu bardziej elegancko i doroślej. I tyle. Poza tym jestem dziewczyną, MISZCZU.

eunuszek01

Nie szukam żadnej zaczepki, po prostu chamsko sprowokowałeś/łaś mnie, a ja ci tylko grzecznie odpowiedziałem. Nie rozumiem po jaką cholerę jeszcze ciągniesz tą dyskusję. A patrząc na twój nick to sądziłem że jesteś facetem, każdy ma prawo się pomylić przecież.

Heller1304

Jakim cudem to ja ciągnę tę dyskusję? Już kilka postów wyżej chciałam to zakończyć. To ty pytałeś czy tylko na tyle mnie stać, chciałeś abym porównywała do siebie tych aktorów. Z czystej grzeczności na to odpowiadam, ale mnie prowokujesz więc czasem napiszę coś chamskiego.

eunuszek01

No i ze wzajemnością. Dobra skończmy tą dyskusję bo mi się przykro przez ciebie zrobiło. :C

Heller1304

A mi ciebie gimbie

marcinek9920

Ogar!!!!!!!

Heller1304

Kto to mówi bo jak na razie cały czas to ty prowokujesz tekstami typu: tylko na tyle cię stać i dobra sam tego chciałeś.

marcinek9920

Śledzisz mnie?

Heller1304

Widziałem twoje komentarze u góry

marcinek9920

Aha, czyli jednak mnie śledzisz.

Heller1304

Zdefiniuj śledzisz

marcinek9920

Robisz mi spam, kochanieńki.

Heller1304

Ty mi zadajesz pytania czy cię śledzę to ci odpowiadam. Nie!

marcinek9920

No tag!

Heller1304

Sam sobie tagi robisz i to na poście na który pewnie tylko ja zaglądam żeby ci to udowodnić w końcu

marcinek9920

No właśnie widzę, jak ci się strasznie musi nudzić.

Heller1304

Ty jak byś miał co robić to byś nie odpisywał

marcinek9920

Ehhh, spróbuję.

Heller1304

Spróbuj

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Heller1304

Heller, nawet bawiło mnie Twoje oddanie dla dawnego "Spider-Man" (którego też bardziej lubię), ale po tej Twojej wypowiedzi widzę, że jednak jesteś kretynem. :)

Davus

Dzięki, wzajemnie. :D

Heller1304

Cieszę się, że moja opinia wywarła na Tobie właściwe wrażenie. :)

Davus

Ja również, pozdrawiam serdecznie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Night_Prowler_fw

Przynajmniej nie boi się wyrażać swoich uczuć.

Heller1304

Zagrał o wiele lepiej niż Maguire , ale każdy ma swoje zdanie.

Ghostface_22

Może i tak ale... ja uważam, że to Magurie odegrał lepiej swoją rolę i to ona zasługuje na miano Człowieka Pająka.

Heller1304

Jesteś jednym z nielicznych którzy tak uważają ponieważ Andrew zagrał o wiele lepiej.

marcinek9920

Poza tym gdyby Tobey był taki dobry to by nie było niesamowitego spider-man tylko spider-man 4 bo nie wiem czy wiesz ale na początku miała powstać 4 cześć ale widać uznali że to nie jest dobry pomysł.

marcinek9920

Super, ale mam to w dupie. Nie interesują mnie inni. Liczy się tylko to co ja uważam.

Heller1304

Twoja opinia.

Heller1304

ale jesteś
każdy ma swojąopinię
i myślisz że jak ty tak mu napiszesz to jesteś kimś wielkim
ty po prostu nie liczysz się z czyjąś opinią ...

Emmm_fw

Tak, ponieważ to ja mam zawsze rację. Rodzice mnie tego nauczyli.

Heller1304

O Jezu zdałem sobie sprawę jaki głupi jesteś.

Heller1304

jak gimbus to ty wyglądasz

Emmm_fw

W sumie dużo osób mi mówi, że mam twarz bardziej dorosłą i dojrzałą, ale dziękuje za komplement pączusiu. :3

Heller1304

spoczko
:)

Heller1304

O gustach sie nie dyskutuje, a gdyby nie umał wcielić sie w role spider man'a to po 1wzieliby innego aktora do tej roli 2 nie byłoby kolejnych części

WaterBlue

co ty mnie obgadujesz ?

Emmm_fw

Tu wszyscy obgadują tylko "bardzo mądrego i rozwiniętego" założyciela tego postu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones