Andrew ScottI

8,5
29 111 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Scott

Jakie filmy z Andrew mi polecicie? Po obejrzeniu Sherlocka jestem kompletnie nim oczarowana i mam straszny niedosyt tego pana, jakie jeszcze fenomenalne jego występy możecie mi polecić?

wild flame

Wszystkie, do jakich masz tylko dostęp! Sea Wall, Chasing Cotards i Silent Things - przegenialne krótkometrażówki, choć o raczej melancholijnej aurze. Blackout, Dead Bodies, My Life in Film... Generalnie sama musiałabyś sprawdzić, co Cię tematycznie interesuje, chociaż tak czy siak każda produkcja ze Scottem warta jest obejrzenia.

wild flame

:D:D:D skąd wiedziałam, że znajdę tu Twój post :D

wild flame

Na pewno krótkometrażówki- Sea Wall, Chasing Cotards i Silent Things. Sea Wall jeszcze nie widziałam, ale podobno fenomenalne.
My Life in Film jest przezabawne.
W Blackout Scott wypadł bardzo dobrze i jest go tam dość dużo, co też jest ważne, bo zazwyczaj gra postaci drugoplanowe. Serial sam w sobie też jest świetny.
Bardzo dobrze ogląda się Spacegoat, ale Andrew trochę rzadziej pojawia się na ekranie. Podobnie w The Hour czy Johnie Adamsie- seriale fenomenalne, ale Scotta jak na lekarstwo:( W tym drugim pojawia się dopiero w czwartym odcinku, co nie zmienia faktu, że serial wciągnął mnie od pierwszej minuty. Zaczęłam oglądać dla Andrew, a skończyłam dla niesamowitej fabuły, realizacji i Paula Giamatti :D John Adams to na pewno jeden z najlepszych seriali jakie widziałam.

wild flame

Dochodzi do tego jego... występ w programie "Simon Schama's Shakespeare". Ogólnie program jest o Szekspirze i jego sztukach, ale są tam krótkie fragmenty... inscenizacji niektórych fragmentów sztuk, ról. Nie wiem dlaczego, nigdzie tego nie uwzględniają, a na pewno JEST warte obejrzenia. Dla mnie- potwierdzenie, że Andrew Scott jest fenomenalnym aktorem:
http://www.youtube.com/watch?v=P2tl8bk7xgA
http://www.youtube.com/watch?v=aeP9O4x0zZc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones