Aneta Todorczuk

6,9
472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aneta Todorczuk

pani Aneta w koncercie piosenki aktorskiej pokazała klasę i swój prawdziwy talent przez duże T ! :]

Kamil_117

Fantastycznie wykonała piosenkę francuską" Viens Viens" w Przebojowej nocy poswięconej piosence francuskiej

fish1

:)

Kamil_117

http://www.youtube.com/watch?v=ZO6xGiUTPzk tu link do tego kapitalnego utworu

tomaszdarwin

Dziękuje :)
Szukalam go ale nie mogłam znaleść

Roselyn_4

ostrożnie z tym utworem - grozi nieustannym słuchaniem ;)

Kamil_117

Nie oglądam jej jako aktorki bo nie oglądam seriali i tego typu produkcji ale wiem że czasem dobry, młody aktor musi w czymś takim grać by godziwie żyć.
Natomiast wykonanie piosenek przez Panią Anetę, choćby Viens Viens czy Tango na głos, orkiestrę.... powala. POWALA !!! Tylko idiotyzmem rodaków tłumacze fakt, że Pani Aneta nie wydała już 10 złotych płyt. Jeśli piosenka aktorska miałaby imię, to imię brzmiałoby Aneta.

Kamil_117

Nie mogę się nie zgodzić - jej głos jest zachwycający. Ja zwróciłam na nią uwagę kiedy oglądałam "Kolędę nockę 30 lat później" - serdecznie polecam. Pani Aneta szczególnie podoba mi się tu w piosence "Idziemy sami" w duecie z Piotrem Bajtlikiem.

Kamil_117

Też uwielbiam jak śpiewa. W utworze "Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos" jest bezkonkurencyjna, powala na kolana. Dlatego nie wiem czy wystawić jej ocenę za seriale, w których jest całkiem w porządku, chociaż nie jakoś nadzwyczajna, czy za piosenkę, w której pokazuje swój talent i jest niesamowita ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones