Angela Kerecz

5,3
201 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angela Kerecz

Nie wiem czy ktoś kiedykolwiek tu zajrzy ponieważ ta pani niczym się nie wyróżnia, ani urodą ani w żadnym wypadku umiejętnościami aktorskimi. Nie dziwi mnie to że mój wywód będzie jej jedynym tematem na filmwebie. W większości nie jest wymieniana w napisach co mnie kompletnie nie dziwi ponieważ kto by się nią chciał chwalić. Ale po obejrzeniu Shark Exorcist'y musiałem coś napisać bo bym zwariował, tak beznadziejne aktorstwo to ja w zyciu nie widziałem, takiej ilości drewna to nawet deski w tartaku nie mają. Jej próby bycia sexowną były tak żenujące że aż zastanawiałem się nad moją orientacją. Jeżeli ty też przeżyłeś/aś ten film, chciałbym Cię przytulić i powiedzieć że wszystko będzie dobrze, od dna jakim był ten film i jej aktorstwo można się już tylko odbić. Idź w świat i żyj pełnią życia.

BloodyFuckingNekroHell

Ja zajrzałem. Bo w niedalekiej przyszłości będę przymierzał się do filmu z tą panią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones