Ona jest piękną kobietą.Ma piękne rysy ,przy tym bajeczną cerę.Jej usta są naturalne wbrew temu co się mówi.Na dodatek jej oczy są jak zwierciadło.Bez makijażu ,także jest piękną kobietą i wygląda nadzywczaj świeżo.Oprócz twarzy ma doskonałą figurę ,wprost idealną.To wszystko dała jej matka natura.
MAŁO tego: NIE...
Nie wiedziecieć czemu, cały czas mam wrażenie że „Przerwana lekcja muzyki” to film stworzony głównie dla młodej widowni. I według mnie Jolie dramat granej przez siebie postaci sprowadziła właśnie do poziomu filmu dla nastolatek. Zresztą, rolę Lisy trudno byłoby spieprzyć nawet mało utalentowanej aktorce. Winona Ryder...
więcejOsobiście ustawiłabym ją wyżej w rankingu, niż na miejscu 25. Uważam, że to utalentowana aktorka, ogromnie podobała mi się jej rola w "Kolekcjonerze kości" oraz w "Przerwanej lekcji muzyki" - tam naprawdę zagrała genialnie. Generalnie lubię filmy z jej udziałem i uważam, że ma to "coś" co sprawia, że można patrzeć na...
więcej