Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

Ja ją uwielbiam, jest wręcz cudowna. Nawet gdy gra w beznadziejnych i kiczowatych produkcjach,

Mala_Lady_Punk

Dokładnie. Jest genialna nawet w najgorszych produkcjach

Mala_Lady_Punk

a ja jej tam nienawidze, zbyt sztuczna twarz, nigdy nie wiem czy ona w filmie sie smieje, czy płacze czy może chce jej się rzygać.

Mala_Lady_Punk

Ja ją ani nienawidzę ani nie kocham, po prostu nic do niej nie mam, całkiem niezła aktorka i fajna czterdziestka;)

Mala_Lady_Punk

Ja tam jej nie lubie robi wokol swojej osoby zbyt dluży szum a najbardziej wnerwia mnie to ze zawsze jak sa jakies rankingi najseksowniejszych to zajmuje 1 miejsce.

Ruben_fw

Już od dłuższego czasu nie zajmuje pierwszych miejsc, a o szum wokół siebie nie zabiega, po prostu jest popularna i media się nią interesują.

Mala_Lady_Punk

Nie powinna się wypowiadać w sprawie uchodźców.

Mala_Lady_Punk

Dla mnie Angelina jes Ateną hoolywoodzikiego Partenonu . 50 lat temu była nią Sophia Lorem a dzisiaj właśnie ona .

maciekb80

Haha dobre

Mala_Lady_Punk

Ja ją kiedyś bardzo lubiłem, była piękna teraz nie lubię tego jak gra i jak wygląda, szkoda.

Mala_Lady_Punk

a mój stosunek do niej jako aktorki jest obojetny, ma ze 2 dobre role imase przecietnych, dlatego jedyne co mnie boli, ze jest teraz w top10 aktorek na filmwebie :(

Mala_Lady_Punk

ja jej nie lubię. Średnia aktorka, gra w rownie średnich, bardzo przeciętnych produkcjach, nie wiem dlaczego tyle wokół niej szumu.
Dodam, że obraz tej kobiety, jaki kreują media też nie przysparza jej mojej sympatii. Psycholka.

waleczny_kurczak_III

Dla mnie Jolie (chociaż wiem, że takie rankingi nie zawsze są odbiciem prawdziwych umiejętności danej aktorki) stojąca wyżej od Kate Winslet, Emmy Thompson czy innych utalentowanych aktorek to jakiś kiepski, primaaprilisowy żart :-)

Ewcia78

Zgadzam się. Podobała mi się w "Oszukanej", nie pamiętam jej w "Przerwanej lekcji muzyki", film widziałam tylko raz i to dość dawno temu, ale zrobił na mnie pozytywne wrażenie, więc idąc tym tropem -jej rola również musiała przypaść mi do gustu. Są to jedyne dwa filmy z tą aktorką, które mi się spodobały.
To taki typ aktorki, która mimo fabuły,mimo gry innych aktorów i jakiegoś klimatu filmu zawsze jest jakby obok, nie umie wpasować się w obraz, odstaje. Nie wiem,może to przez krążące o niej historie, może przez urodę, a może przez to, że jest przeciętną aktorką? Nie wiem, ale wspomniane przez Ciebie Kate Winslet czy Emma Thompson, czy moja ulubienica Cate Blanchett mimo urody, mimo dorobku i innych "otoczek" po prostu dobrze sie ogląda, bo pasują do opowiadanej historii, bo w jakiś sposób nie odstają (i nie mam na myśli kwestii urodowych). Chyba faktycznie aktorka z niej średnia.
A tak przy okazji - Brad Pitt - moja wielka miłość z lat szkolnych, mimo mnóstwa filmów w jakich wystąpił tak na prawdę lubię go jedynie w Snatch, Fight Clubie i Wywiadzie z wampirem. W tej kolejności. Nie wiem czy jego przekleństwem jest jego wygląd? czy może fakt, że w większości wypadków dostawał role, w których wystarczyło ładnie wyglądać i robić urocze minki do kamery (czytaj: rozanielonych fanek)?? Pomimo całej mojej młodzieńczej miłości:) do niego i późniejszego sentymentu z dużo większą chęcią sięgam po filmy z np. Leo DiCaprio (którego kiedyś nie znosiłam z całą mocą).

waleczny_kurczak_III

Ktoś gdzieś napisał że Angelina jest sławna dzięki skandalom a jako przykład podał że adoptowala dzieci.Coś mu się pomyliło na pewno chodziło o to że brała narkotyki

Mala_Lady_Punk

a mi tam jest obojętna ;) ale jak była młodsza to była bardzo seksi, teraz taka bardziej wampirza się zrobiła

Mala_Lady_Punk

Aktorka dobra...prywatnie to psychiczna manipulantka.Prawie wykonczyla Brada,ale ten w pore sie od niej uwolnil.Chlopak strasznie przy niej skapcial,ale juz odżył.

Kesler_2

I pewnie tak zmanipulowała biednego Brada, że sam przyznał się do ćpania i chlania na potęgę i poszedł na odwyk, żeby leczyć nałogi, których nie miał. Biedny chłopak z 60. na karku.

Mala_Lady_Punk

Ja tam jej po prostu nie lubię. ;)

Mala_Lady_Punk

Za co kochać celebrytkę z holywood, której naprawdę nie znasz ? Jaka jest i w ogóle ! Jaka aktorka jest drewniana ! Jaka lalka modelka ładna

supermarioktos

Celebrytka to jest Rozenek. To jest aktorka z Oscarem na koncie.

Mala_Lady_Punk

Ja ją uwielbiam. Niesamowita kobieta.

Mala_Lady_Punk

Raczej rzadko grywa w złych filmach..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones