Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 697 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

Pitta chyba poje#ało że wybrał ją a nie Jennifer

penguin121

Ciebie chyba koleżko poj##ało!

Gaborror

Niby czemu?

penguin121

Ty lepiej powiedz dlaczego Jolie nie pasuje do Brada?
Tyle lat są razem, żadnych scen, żadnych pokazówek, więc nierozumiem z jakiej paki piszesz takie rzeczy...

Gaborror

Ponieważ Angelina to dzi#ka sypiała z Bradem kiedy był z Jennifer

penguin121

A skąd DOKŁADNIE wiesz?

Gaborror

Brad rozwiódł się z Jennifer 02.10.2005 a jego dziecko z Angeliną urodziło się 27.05.2006

penguin121

A ciąża trwa 9 miesięcy więc sobie policz

penguin121

wow, no faktycznie, niezwykle wiarygodny dowód na to że Brad miał romans z Jolie gdy był z Jennifer -.-" gówno, nie dowód. poza tym nie każda ciąża trwa 9 miesięcy. osobiście uważam że Brad pasuje bardziej do Jolie. Aniston jest spoko, ale żadna z niej piękność.

isobel

gów#o wiesz

penguin121

owszem rozwiedli tego 2.10 ale wcześniej byli w separacji...

Gaborror

Ciekawe Czemu?

penguin121

:) a no racja. gówno wiem na temat tego jak zaczął się związek brangeliny , elokwentny kolego. ty także - z tym że ty masz po prostu nasrane we łbie ;>
ale jeżeli chodzi ci również o mój komentarz co do urody Aniston: kwestia gustu

isobel

czyli wolisz Angeline z ciałem pełnym botoksu
no gratuluje

penguin121

no i znowu: nie jesteś wszystko wiedzący, krótka pałko. poza tym twierdzisz, że Aniston nie używa botoksu i innych polepszaczy... przypominam ci, że Aniston jest starsza od Jolie.... :> to ja tobie powinnam pogratulować głupoty i beznadziejnego gustu ;)

isobel

juz dajcie sobie buzi na zgode, uswiadomcie sobie ze im lata kolo nosa co macie na ich temat do powiedzenia i wracajcie do lekcji bo jutro poniedzialek czas do budy

wernisage

-.-" wow, jaka cięta wypowiedź. z jakiegoś powodu poczułeś że twoim obowiązkiem jest przerwać dyskusję - dawno zapomnianą. żałosny gimbusku :>, ty może masz jutro szkołę. ja mam wykłady. a teraz opuść FW i wróć do odrabiana pracy domowej. powodzenia z wymyślaniem więcej "ciętych" ripost

isobel

jałowa satysfkacja przychodzi z cietych ripost. a wykladow tez niewarto opuszczac bo potem wylazi sloma z butow. a w twoim wypadku pewnie z bialych kozakow

isobel

wybacz jesli poczulas sie urazona tym ze dalem ci do zrozumienia ze nic nie znaczysz, ani twoja opinia. no ale jako studentka, podejrzewam, socjologii albo innej europeistyki jestes przyzwyczajona do oszukiwania samej siebie... wybacz...

użytkownik usunięty
penguin121

W takim razie Brad też jest dzi#ką. I tak na dobrą sprawę, to do Brada powinnaś mieć większe pretensję - przecież to on zdradzał - nie Angelina.

penguin121

Ona nie jest dzi#ką. Dlaczego tak o niej mówisz ? Nie znasz jej ,a zresztą to nie jej wina że Brad się w niej zakochał. Gdyby nie chciał odejść od Jennifer to by nie odszedł. Masz głupi tok oceniania ludzi. Żyjesz przeszłością, już nawet Jen się tym nie przejmuje ...

Juliet_P

ha! wogle jaki temat!Jakiś gość się wypowiada na temat osób o którcyh nie ma pojęcia:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones