Anna Cieślak

[{"id":20,"name":"voices","above5p":true,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/175753/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":3596,"rate":8.818131256952169,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/175753/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":3330,"rate":7.32012012012012,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/175753/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":198,"rate":8.025252525252526,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/175753/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":10,"rate":8.8,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
8,8
3 596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Cieślak
  • użytkownik usunięty

W związku z tym w imieniu wszystkich Polaków chciałem jej podziękować za wspaniały dulbing w
    "The Last of Us". Ma babka fajną ikrę. Przynajmniej tym nadrabia braki w figurze. Niech przeżuci się
    właśnie na taką robotę.

• Ty się przerzuć na słownik ortograficzny zamiast za pisanie postów na filmwebie.

• użytkownik usunięty

pitrek121 Słownikiem to ja mogę, ale rzucić w ciebie.

• Możesz, ale od tego się nie nauczysz ani ortografii, ani kultury.

• użytkownik usunięty

pitrek121 Ale ty przez tego guza popamiętałbyś do końca życia.

• zdrowa,polska dziołcha i do tego fajnie gra:)

• Głos Anny z Frozen też był fajowy, taki energiczny.. ;)
    Jedynie wg mnie nie poradziła sobie jako Dorotka w "Powrót Dorotki", ale to słaby film...

• hahahahaha

• Ty chyba masz nierówno pod sufitem. Przeszedłem w weekend TLOU i nie mogłem przeżyć tego głosu. Przecież ten głos zupełnie nie pasował do 14latki! Aż wszedłem zobaczyć kto podkładał głos i moje przypuszczenia się potwierdziły - prawie 20 lat różnicy między Ellie, a Cieślak. Tylko idiota głuchy jak pień się może zachwycać.

• użytkownik usunięty

elkolo Angielski glos Ellie - Ashley Johnson, 33 lata ;) Ponad 19 lat roznicy :p

• Właśnie nogi ma piękne, kobiece, długie, figurę również. Żadne Steczkowskie i Kożuchowskie. Kobiece nogi Anny Cieślak są piękne, tylko w erze chudych i patykowatych nóg, piękne nogi z krągłościami typowymi dla kobiet, są w ukryciu, bo zaraz powiedzą: grube...

• eska_10 No widzisz!

• eska_10 Grube krzywe klocki