Anna Guzik

7,0
1 757 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Guzik

BABOCHŁOPÓW.W ZASADZIE DO NICZEGO INNEGO NIE NADAJE SIE.OGOLNIE AKTORKA-POMYŁKA

obserwator_4

ee.?
A moze ty źle obserwujesz?
czy wedłóg ciebie, postać matki z 3 dzieci, jest rolą dla babochlopów.?!
O cholera! No czegoś takiego to ja jeszcze niesłyszałam.
To może powinni odrazu faceta wstawić na te miejsce...
jest ktoś chętny?

:/

Balet

Może obserwator powinien kupić sobie w końcu okulary? :>

Przydałyby się...

Agatkiee

Jak widać obserwator jest kiepskim obserwatorem. ;))

obserwator_4

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ale chyba nie musi się drzeć?
A jak już wyraża się swoje zdanie to radzę podać argumenty, skąd wiesz czy nie umie grać np. słodkiej blondynki?

obserwator_4

powiedzmy, że gdzieś gra babochłopa, ale czy widziałeś ją w innej roli, że mowisz, że się nie nadaje?
pozdrawiam

igus27

Ania gra świetnie i jest doświadczoną aktorką... a widac obserwator zaczyna swoja kariere <lol2> <hahaha> <buhaha>

obserwator_4

Ja jej nienawidzę ;/. Niecierpię jak gra, i mam uprzedzenia do ludzi grających w idiotycznych sitcomach z śmiechem z puszki. I gdzie tu jest jej ukazany talent aktorski? Do końca będzie kojarzona z Helą i to jest żałosne... dobra aktorka w zyciu by na takie coś się nie zgodziła.

Severine

A może obserwator ma rację, i ma! Do tego Lukaszzzza: doświadczona aktorka? O ludzie!!! Większej bzdury w życiu nie słyszałam. A już trochę żyję. Gdzie ona zagrała, że jest taka doświadczona?

CristineHolly

oczywiście zgadzam się - babochłop z niej i tyle. i nic nie znaczy fakt,czy zagra matke trojga dzieci czy zakonnice. a talentu nie ma za grosz i to, w czym i jak gra jest na to doskonalym dowodem.

seszka

Gra w serialach to żaden dowód. Każdy polski aktor usiłuje się w nich zaczepić nawet Foremniakowa. A A. Guzik gra poza serialami w teatrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones