Anna Guzik

7,0
1 757 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Guzik

W niedziele oglądałam na tvn ''Po prostu taniec'' i baardzo sie zawiodłam :(. Chodzi mi oczywiście o to kto wygrał. Wg mnie powinna wygrać para Ania Bosak-Mateusz Damięcki albo Justyna Steczkowska-Maciek Florek. Oni tańczyli o wiele lepiej niż Guzik!!! I gdzie tu sens??? Wogle powinni to inaczej zorganizować z tym kto ma wygrać, bo widzowie głosując nie patrzyli na taniec. No bo może ktoś mi powie, że Ania Guzik zatańczyła lepiej od wyżej wymienionych par??? Jedyną zaletą tej wygranej była wygrana Rafała Kamińskiego, bo jemu to się akurat należało :)).
I tak samo jak w Tańcu z gwiazdami, kiedy Ania G. wygrała. Było to kompletnie bez sensu, Justyna tańczyła od niej 10000razy lepiej...
To tyle pozdro ;)

Agusia_De_

w pełni się zgadzam.
Chciałabym jeszcze dodać, że to jak Ania G. wypowiadała się o Roofim
zastanawiając się czy sobie poradzi było wredna
bo on jest profesjonalistą a ona nie

swistak2109

już nie macie co robić tylko oglądac głupoty! Do roboty!! głupole

Agusia_De_

też się z Tobą zgadzam, ta nagroda należała się Roofi'emu, ale Guzikowej na pewno nie

Jo_anna

Cioty...

patrick_42

Trzeba bylo wyslac smsy ! BARDZO DOBRZE ZE WYGRAŁA!!

Luke_20

iiiii bardzo dobrze, ze Steczkowska dostała po tyłku hahah nie znosze jej!!! chodzi mi o sposob bycia, o to zmanieryzowanie...pfff... ANIU, GRATULACJE!!!

patrick_42

a Ty, mój drogi fanie Marty Żmudy Trzebiatowskiej, co robisz na tym forum? rozumiem że brzydzisz się komercją i swiatem "gwiazd", więc chyba nie podziwisz tutaj filmografii Ani Guzik?

Jo_anna

Anię Guzik lubię ale świat komerchy nie.

Agusia_De_

A wszystko przez to, że przed tańcem z Gwiazdami leciała Hela w opałach. Nie mogło być inaczej skoro to "gwiazda" TVNowskiego serialu...;| Sprawiedliwość, nie ma co... Żeby taki ktoś tańczący jak kołek wygrał ten program... dajcie spokój...

Domi_Nique

Ja się cieszę, że Guzik wygrała, bo hip hop w jej wydaniu był całkiem niezły. Przecież tańczyła go pierwszy raz. Jeśli chodzi o parę Bosak-Damięcki, to Ania miała łatwiej, bo kiedyś tańczyła taniec towarzyski. Roofi musiał się nauczyć tanga, którego nie tańczył kilka lat. Steczkowska nie powiem tańczy dobrze ale nie wygrała, bo wiele osób jej nie lubi za jej sposób bycia. Pozdrawia papapa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones