Anna Majcher

Anna Majcher

7,2
2 447 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Majcher

Ogladalem z nia wiekszosc filmow ale niestety prawie wszystkie byly to male role.Jest bardzo ladna i jestem zadnia ze jest bardziej sexy niz to bylo np w Rajskim ptaku moze jeszcze dostanie jakas role gdzie bedzie grala glowna role a jej postac zapadnie na dlugo w pamieci

DoktorLejdo

"ktora mago mila glownych rol " - w jakim to języku? Bo z polskim ma chyba niezbyt dużo wspólnego ;-) Może z ojczystą mową słabiutko, ale co do Ani M. zgodzę się zdecydowanie ;-)

Max66

Piękna kobieta Maxiu z niej jest:) A jej ponętny biust w "Ogniem i mieczem" nie raz cieszy me oczy gdy oglądam ten film:) Daleko mu do książkowego pierwowzoru lecz dzięki biustowi Anny Majcher zapominam o wielu błędach w filmie:)

Pozdro Brachu:)

GustGustaw85

Widzę, że kolega podobnie jak mój brat Max, jest zdania, że prawdziwe kobiety mają krągłości :)
Gratuluję dobrego gustu, Gustawie i pozdrawiam :)

m_grendel

A dziękuję bardzo:) Oby więcej takich jak my:) Prawdziwa kobieta musi czym oddychać i na czym siedzieć:) tak mi mój dziadunia wpajał do mej łysej bańki i jestem mu za to wdzięczny bo to prawda najprawdziwsza na świecie:)

Pozdrawiam i szacun śle w twą stronę:)

GustGustaw85

Dzięki :)
Właśnie przed chwilą podziwiałem w TV równie piękną i ponętną Kasię Figurę z chodzącym po niej krasnoludkiem w "Kingsajzie" :)

m_grendel

ha ha:) z panią kasią to miałem zabawną a może lekko tragiczną historię;) przechodząc przez ulicę prawie mnie buchnęla autemXD usmiechnąłem się i przeprosiłem bo miałem winę tak samo jak i ona;)

GustGustaw85

To niebezpieczna niewiasta z tej Kasi, Brachu :) A dziadunio Twój mądrym człowiekiem był :)
Mimo że, jak ognia unikam oglądania reklam, to ostatnio podziwiam w jednej z nich w TV piękne kształty Sylwii Gliwy, choć podobno wspomagane:
http://www.fakt.pl/m/crop/-658/-500/faktonline/633887128788334171.jpg
Mimo tego piękne.

Max66

Miodzi widok:) Jak zwykle Maxie twój gust mnie nie zawiódł:)

Pozdro brachu:)

m_grendel

Niech dostanie rolę główną przecież to dobra aktorka i jak na swoje lata się trzyma więc może odrodzi się jak feniks z popiołów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones