Anna Maria Jopek

8,0
63 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Maria Jopek

Co wy ludzie do ......... piszecie! Głos to ona moze i ma, ale takiego pienia to jeszcze nie slyszalam! JA bym ja tak puknela [puk, puk] zeby sie troche ozywila!Zamiast lalala to ona llllllaaaaalllllllllllllllaaaa aaallllllll !
Ja poprostu nie rozumiem jak mozna ja lubic!Jestem tolerancyjna ale to wykracza poza moje umiejetnosci!To juz ja szybciej bym rozbawila publicznosc niz ona! Przeciez to zasnac mozna! No i ladna to ona wcale nie jest!

JOLIE_M_MOORE

No, jesteś niesłychanie tolerancyjna... Na podstawie powyższej wypowiedzi, mogę Ci pogratulować (dla rozjaśnienia - ironia) wyrobienia muzycznego, gustu, o osobowości nie wspomnę...

Być może kupujący płyty pani Ani nie oczekują wcale, że będą "rozbawieni". Ponieważ jest to także moja krajanka, sąsiadka nieomal, chciałam zauważyć, że jest to bardzo ładna i miła kobieta. Bardzo bym sobie życzyła poza tym być w połowie choćby tak muzykalna.

JOLIE_M_MOORE

Są gusta i guściki, każdy ma prawo do słuchania tego co mu się żewnie podoba.Gdyby wszyscy słuchali tej samej muzyki,oglądali te same filmy, ubierali się w te same ciuchy świat były NUDNY! Dlatego też skoro jesteś osobą tolerancyjną postaruj się uszanować zdanie innych.

użytkownik usunięty
JOLIE_M_MOORE

Cóż... Jak sama zauważyłaś muzyka Ani nie ma rozbawiać. Mnie np. zmusza do refleksji. :) A zwłaszcza teksty jej piosenek.
Aha.. I jeśli uważasz,że ona pieje, to posłuchaj sobie Tarji Turunen z Nightwish albo Sharon den Adel z Within Temptation. xD

użytkownik usunięty

Ups. Dopiero teraz zauważyłam, że to post sprzed 5 lat. xP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones