Anna Przybylska

7,5
8 415 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

[*]

Szok... Jaki był Wasz ulubiony film z nią?

schey

Jan Paweł 2 - Szukałem Was

R.I.P. ANIA

xinty789

Przykra sprawa. Młodo zmarła.

pumsmajer

szok!

schey

[']

schey

Ania Przybylska była bardzo pozytywną osobą(wywiady, prasa), miała w sobie to coś co powodowało, że chciało się ją oglądać na ekranie

me_gusta

Jeszcze dodam od siebie, że się nie wychylała, nie istniała dzięki skandalom. Wręcz przeciwnie, opier&^*&ła paparazzi, którzy za nią chodzili i to mi się w niej bardzo podobało. Bardzo ciężko uwierzyć, że już jej nie ma. Jeszcze bardziej dobija fakt, że miała tylko 36 lat i osierociła trójkę małych dzieci :( Życie jest bardzo niesprawiedliwe..

schey

[*] Mój ulubiony film z nią to Kariera Nikosia Dyzmy przy boku Czarka Pazury

pawel9802

mój też. Świetnie tam zagrała. Jutro będę musiała ten film jeszcze raz obejrzeć.

schey

Znalazłam taką informację, że ją uśmiercili za życia, ale to było w lipcu. Dlatego teraz nie mam pojęcia, czy to prawdziwa informacja, czy nie. Zważywszy, że Ania jest zdecydowanie ZA MŁODA na śmierć. Może mnie ktoś oświecić, bo jestem już całkiem skołowana... o-o

littleflyingbears

No niestety to prawda.Przegrała walkę z rakiem trzustki :(

Andrzejek324

Dzięki za odpowiedź. Jednak nadal nie mogę w to uwierzyć... :(

Andrzejek324

podobno jeden z najgorszych do wyleczenia...

Andrzejek324

Jestem w szoku!Było bardzo cicho o niej ostatnio ,zero wiadomosci i nagle ,że nie żyje.

schey

mój film z nią (chociaż nie w głównej roli) to bilet na księżyc - Borcucha, w tym filmie też nie udało jej sie uciec, tam przegrała sama ze sobą, a w życiu przegrała z chorobą:((

schey

Dla mnie najlepsza Jej rola to Donata w Superprodukcji, nikt by tego lepiej nie zagrał. Bardzo Ją lubiłam. Pełen podziw dla urody i talentu.Moim zdaniem bezapelacyjnie najładniejsza polska aktorka, naturalna i urocza.Szkoda, że już w niczym nie zagra.
Ten smutek, żal i niedowierzanie które odczuwany my widzowie, obcy ludzie jest jednak niczym w porównaniu z dramatem Jej dzieci, partnera i matki, którzy przez ostatni rok musieli patrzeć na Jej cierpienie, teraz pogodzić się z Jej stratą i dalej nauczyć się żyć bez Niej. To musi być ogromnie trudne i musi niewyobrażalnie boleć.
Wyrazy szczerego współczucia dla rodziny Pani Ani Przybylskiej.
Wieczne odpoczywanie.... Aniu

schey

Sęp... Nie moge w to uwierzyć...byla taka mloda, z malymi dziecmi, wesola, sliczna i... Zegnaj Aniu!! [*]

schey

wygląda sympatycznie, szkoda że znam ją tylko z głupich ról w głupich filmach.
czy zdążyła gdzieś zagrać postać którą warto zapamiętać? co polecacie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones