Anna Przybylska

7,5
8 412 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

Szkoda pani Ani bo młoda i ładna dziewczyna. Nie była może jakąś tragiczną aktorką chociaż z Agatą Kuleszą, Danutą Szaflarską czy Meryl Streep i Judi Dench równać się nie może. Nie ta liga. Niedługo pomnik i jakieś kino czy teatr w którym nie grała będzie nazwany jej imieniem. To że ktoś umarł (nawet w tak pięknym,młodym wieku) nie znaczy że trzeba go tak upamiętniać. Podobna przesada była z nieżyjącym Kaczyńskim i teraz z Anną P. Nie mówię tego wszystkiego z zazdrości ale no trzeba znać umiar. We wszystkim !!!.

Bondman

Pani Ania ma sporów fanów więc to też trzeba mieć na uwagę ,są ludzie którzy nie zainteresuje tą produkcja ale są i tacy w tym także ja co film o aktorce chętnie obejrzą .

Uważam że Pani Ania miała duży talent, lecz właśnie choroba nie pozwoliła jej w pełni go wykorzystać .

Prawdopodobnie Anię ma zagrać Pani Monika Rudnik która jest do aktorki bardzo podobna - Ja jestem jak najbardziej na tak, widać że dziewczyna jest równie uśmiechniętą i naturalną kobietą jak Pani Ania.

Która zresztą także nie była zawodową aktorką, ale to nie przeszkadzało jej spełniać się zawodowo .

News : http://party.pl/newsy/film-o-ani-przybylskiej-aktorke-zagra-monika-rudnik-104678 -r1/


buterfly

Nie ufałbym takim źródłom jak Party :-/

Bondman

Inne źródła też o tym wspominają .

News : http://www.telemagazyn.pl/artykuly/do-zludzenia-przypomina-anne-przybylska-dosta nie-role-w-filmie-radoslawa-piwowarskiego-zdjecia-51982.html

Oczywiście są to na razie nie potwierdzone informacje .

buterfly

To nie jest temat na film wg mnie. Chyba że będzie to coś w stylu filmu "Żyć nie umierać" które było luźno oparte na postaci Tadeusza Szymkowa, który przegrał walkę z rakiem. Przybylska nie miała tyle wzlotów i upadków oraz osobistych tragedii jak Roman Polański czy Ryszard Riedel aby wydawać na to kasę. Dokument dla fanów- tak ale film fabularny- nie bo po prostu nie warto. Szkoda mi Przybylskiej ale po prostu takie mam swoje zdanie. Wiele młodych osób niestety umiera na raka trzustki. Jej śmierć to na pewno powód do dyskusji żeby podjąć walkę z tą chorobą ale materiał na film fabularny to to nie jest.

Bondman

A ja uważam że jak najbardziej Pani Przybylska oprócz choroby musiała także walczyć z hejtami na swój temat i jej rodziny - Uważam że mogliby ten wątek idealne wykorzystać .

Bondman

Dlaczego fakt, że ludzie chcą kogoś upamiętniać (np. Przybylską) sprawia Ci taki ból?

Pawcio_filmaniak

Nie sprawia mi to bólu... są materiały na filmy o aktorach wybitniejszych i ZNACZNIE bardziej zasłużonych niż Przybylska, którzy za wcześnie odeszli..... na przykład przedwojenni aktorzy Kazimierz Junosza-Stępowski, Stefan Jaracz,Eugeniusz Bodo o którym film i serial powstał.... Pamiętam jak pod koniec roku 2014 było całe wspomnienie Anny Przybylskiej i ile to niby ról zagrała. OK umarła... kondolencje i wszystko ale to nie znaczy że należy z niej robić aktorkę wybitną i robić o niej filmu. Była to po prostu miła i ładna dziewczyna (choć ja uważam że są ładniejsze od niej aktorki) może i jakiś talent miała choć ja widziałem ją tylko w 2 filmach ale to nie znaczy że trzeba o tym robić film.

Bondman

Kobietą była piękną. Aktorką zwyczajnie kiepską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones