Anna Przybylska

7,5
8 415 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

A jesli nie posiadacie, choc cienia empatii i wspolczucia
To milczcie! Ludzie to naprawde najpodlejszy gatunek
Jaki istnieje... szczere kondolencje dla jej rodziny

Chyba Polacy. Nie uogólniaj na całą ludzkość :-).

borsuk96

Tia, bo tacy Amerykanie, Rosjanie, Anglicy, Francuzi, Niemcy, Żydzi, Arabowie, Chińczycy są ostoją taktu i kultury osobistej... W jakim ty świecie żyjesz? Poczytaj zagraniczne fora internetowe - wszędzie jest taki sam poziom kultury, jak w Polsce, a w niektórych krajach (Rosja, USA) nawet dużo, dużo niższy więc nie pisz takich bredni chłopcze!

Tia... jakbyś nie zauważyła ponad połowa siedzących tutaj osób pisze to samo co Ty. To, że ludzie uważają, że była mierną aktorką i nie zasłużyła na swój kult nie oznacza, że się naśmiewają z cudzej śmierci. A ponadto piszą samą prawdę.

Co do gatunków to każdy jest w pewnym sensie podły. Nie tylko ludzie. Zresztą ja tego nie rozumiem. Ja można cały czas skarżyć się na samego siebie? To albo jesteśmy podli, albo najbrutalniejsi lub tak bardzo źli, że powinniśmy zniknąć z powierzchni ziemi. Ludzie, no bez przesady!

użytkownik usunięty
Mojzesz_trzeci

Osobiscie bycie czlowiekiem nie jest dla mnie powodem do dumy i uwazam, ze wlasnie ludzie doprowadza sie juz wkrotce do samounicestwienia.

No cóż, ja myślę, że należenie do najbardziej rozwiniętego gatunku na Ziemi, który oprócz spełniania naturalnych potrzeb dąży też do czegoś więcej jest powodem do dumy. Co do samounicestwienia, mam nadzieję, że do tego raczej nie dojdzie (choć patrząc na rosyjskich towarzyszy lub bombowych koleżków z Bliskiego Wschodu kto wie, jak to będzie) zwłaszcza że prawie codziennie otwieramy sobie drzwi do czegoś nowego i wspaniałego. Przecież już wkrótce skolonizujemy Marsa. Zaczniemy coraz bardziej wykraczać poza naszą rodzimą planetę. To jest coś!

Ale, jak kto co woli. Ja jestem dumny, Ty nie. Mimo to jednak radzę dostrzegać plusy być tym, kim się jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones