Anna Przybylska

7,5
8 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

moze jeszcze pani wystapi w 50 innych reklamach?dla kasy wszystko nie?


ehh zal mi tego....

Bobey

Omg przecież musi jakoś zarobić nieeee ;/ skąd wiesz ile jej płacą za role w filmach ??

Bobey

O masz . A ilez tych reklam bylo? Astor i woda mineralna. Az dwie. no Rzeczywiscie jest jej co zarzucac. Jest ledna dobrze sie sprzedaje wiec chca ja do reklam bo widocznie sprawdza sie w strategiach marketingu. I dobrze. a jak jej jeszcze za to placa to czemu nie.

Bobey

czemu żal? chce wystąpić w reklamie to występuje. Przecież to nic złego ;/ ale kto by to rozumiał, nie?

Bobey

hmm, myśle, że udział w reklamach Astor to dość wielki prestiż, nie wiem czy jakaś inna Polka miała taką okazje. Zresztą to dość wielka kasa, każda by sie na to zgodziła...
a niech sobie występuje w reklamach byle bez przesady (wode mogłaby sobie odpuścić jednak...)

smerfetka

ale reklama z wodą jest calkiem przyjemna uwielbiam jak Ania dudni tym swoim glosem a ze nie wystepuje w filmach to przynajmniej zostaje mi reklama

kolgrim

Ania jest pierwszą Polką, która reklamuje firme Astor na zachodzie i w Polsce, wiec jest to prestiż:)

Bobey

Przecież to jest jej praca. Może ty tak byś zrezygnował z zarabiania pieniędzy.

detka01

a co jest złego w reklamach?? zazdrościsz jej??

Bobey

reklamowala tez chyba princesse kokosowa :D:D:D wiele aktorow wystepuje w reklamach za to ma kase tez bym wystapila w reklamie zeby mi prponowali z ato ladne pieniadze :D

Bobey

autor chyba mial na mysli to ze niby jest aktorką ale czesciej wystepuje w reklamach nich w filmach... zbyt bogatego dorobku to ona nie ma i wg mnie talentem aktorskim tez nie blyszczy... ale gratulacje za astor...

Bobey

"
moze jeszcze pani wystapi w 50 innych reklamach?dla kasy wszystko nie?
ehh zal mi tego....
"

A co ty myślałeś, że ona jakąś filantropką jest czy co?
Hehe, nieładnie tak zazdrościć bliźniemu... :]

Bobey

Raczej nie wystąpi.


Niech jej ziemia lekką będzie

fajne_filmy

Twój komentarz jest głupi. To zostało napisane 7lat temu, a Ty to teraz odgrzebujesz, nie wiem, w jakim celu zresztą. I to jest prawda. Częściej występowała w reklamach niż w filmach, a wybitną aktorką też nie była. To, że odeszła,niestety,bardzo młodo, nie oznacza, że teraz mamy robić z niej aktorkę na miarę Oscara/Meryl Streep/etc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones