Anna Przybylska

7,5
8 431 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

na osiedlu w Gdyni. w sklepie Alma.
prawde mówiąc to ona ładnie wygląda chyba tylko na ekranie.

Webb

i po co to napisales ? Pierwszy raz widziales kobiete bez makijazu ?

morena91

miała makijaż :) po prostu wydaje sie wyglądać zupełnie inaczej.

Webb

Wygląda tak jak powinna wyglądać 34 letnia kobieta bez makijażu. Puk Puk ... pora obudzić się ze snu !

tomucho77

Aktorki na codzień nawet umalowane ładne nie wyglądają a dlaczego ? no dlatego, że ich cera już jest tak zniszczona przez mocne podkłady,pudry nakładane dzień w dzień na planach filmowych, że codziennie nie nakładając tapety wyglądają strasznie...

Robaczek_12

Spójrz na siebie !

tomucho77

No i ?? co w związku z tym, że mam na siebie spojrzeć ? nie narzekam na to jak wyglądam a co do Przybylskiej to sama widziałam ją kiedyś na real jak była na zakupach i na codzień rzeczywiście ona dobrze nie wygląda ... zresztą po to są fora żeby dawać opinię na dany temat a nie tak jak ty nawiedzony fan skacze na każdego który coś złego powie o jego idolce, ojeja, pogódź się z tym ! nie każdemu wszystko to samo się podoba !

Robaczek_12

Krytykujesz inne kobiety że są straszne i że nakładają dużo tapety a sama na twarzy masz kilogram tapety ! hipokryzja !

tomucho77

Tomucho ty znasz Robaczka12, że wysuwasz takie wnioski?

Quatr0

Taa on myśli, że zna wszystkich więc uważaj, bo zaraz dowiesz się rzeczy na swój temat o których sam nie wiedziałeś ; )

Quatr0

Przeanalizuj dokładnie avatar.

tomucho77

No właśnie przeanalizuj, z lewej strony widać mocne światło nawet widać cień z prawej strony...

tomucho77

Ty jesteś normalny gdzie kilogram tapety ?? jakbyś miał aparat z fleszem to byś wiedział, że to nie tapeta, haha ;D

użytkownik usunięty
Webb

a co, spodziewałeś się, że do sklepu wyjdzie jak na rozdanie Oscarów? ogarnij się :)

Zwykłe dziewczyny potrafią wyglądać ładnie nawet w sklepie czy na ulicy, więc aktorka tym bardziej powinna ;) ale ja sama nie widziałam, więc trudno ocenić.

użytkownik usunięty
DoomedMistress

aktorka również ma prawo być "zwykłą dziewczyną".

DoomedMistress

Te zwykłe dziewczyny ładnie wygladające nawet w sklepie to gł. widuje się w PL, na Litwie, Ukrainie, w Rosji czy Słowacji oraz w kilku krajach Azji Płd.-Wsch. Najczęściej z ładnie ułozoną fryzurą, pełnym makijażem jak na imprezę, szpilki, spódniczki, sukienki... Zazwyczaj taki ubiór ma silny zwiazek z modelem patriarchalnym rodzin w tych krajach- gdzie kobieta zazwyczaj jest dodatkiem do mężczyzny, a ona sama ma przede wszystkim ładnie wyglądać- czesto nie ma i tak więcej do zaoferowania, więc jak najszybciej trzeba złapać faceta i przed ołtarz bo uroda nie jest wieczna. Tam gdzie faceci zazwyczaj rozdają karty na rynku pracy i kobiety sa w tle- tam płeć żeńska poluje na jak najlepszy okaz meżczyzny. Wystarczy popatrzeć na Szwedki, Hiszpanki, Holenderki- w tych krajach to gł. faceci przykładają wagę do wygladu, obie płcie są równe w pracy- kobieta nie musi udawać ładniejszej, wyróżniać się czymś "dziwnym" na tle reszty by samiec ją zauważył, by wziął je pod swoje skrzydła, dał mieszkanie/dom, samochód, wsparcie finansowe. I te Holenderki czy Niemki nie są brzydsze niz Rosjanki czy Polki- po prostu nei nosza tyle makijażu codziennie, zawsze, wszedzie (na polskich plażach widuję mnóstwo dziewczyn w makijażu!), nie zakładają obcisłych szortów czy topów,szpilek na 13cm, nie tapirują włosów, nie modelują przed każdym wyjściem. Wystarczy iśc do sauny czy na basen w PL czy w innym kraju i zauważyć, że kobiety są mniej więcej na tym samym poziomie urody, jedni bardziej lub mniej symetryczni proporcjonalni, ale odsetek ładnych/pięknych jest ten sam.

W Polsce często ocenia się przez pryzmat wyglądu- szczególnie ubrań. Czego nie ma chociażby w USA. Pójdźcie do sklepu z markami selektywnymi w Polsce ubrani w dres, bez makijażu- potraktują was po macoszemu. Potem widać jak niektóre dziewczyny nawet po bułki do sklepu idą jak na galę Oscarów, do szkoły pełen makeup, nie wspominam o imprezach okolicznościowych.
W/w krajach, m.in. kobiety/ dziewczyny zamiast dbać o siebie po prostu odpicowują się. Zamiast dbac o zdrowie, dietę, sport, profilaktykę itp. to inwestują w makijaż, ubrania, biżuterię i produkty do stylizacji paznokci czy włosów. A potem dziwią się jak mają 50 lat czemu ta brzydka Holenderka już nie jest taka brzydka.

Pytanie retoryczne- dlaczego aktorka poza pracą ma wyglądać lepiej niż reszta społeczeństwa? Po drugie, aktorki- i te dyplomowane i naturszczycy, szybciej się starzeją bo pracują twarzą, mimiką- pomijam już ilości podkłądów i pudrów nałożonych podczas pracy we filmie czy wywiadów w tv. Po trzecie Przybylska miała ładnie wyglądać w sytuacjach publicznych ze względu na (wygasły już) kontrakt z Astorem- ale tylko w pracy i tam, gdzie pojawiała się jako osoba publiczna- zakupy w Almie czy korzystanie z miejskiego szaletu nie wchodziły w te kompetencje.

bentkuff

Zwykłe głupoty i feministyczne idiotyzmy. Holenderki są strasznie szpetne, wiem bo mam tam rodzine i to straszne baby z typowo meskimi chechami wyglądu. Z makijażem czy bez są fatalne(oczywiście dt to ok 90% holdenerek). Młode i stare - taka genetyka, nic nie poradzisz. Niemki tak samo.

Za to u Arabów patriarchat - a kobiety straszne, grube, zaniedbane. Tak samo Afryka. Z kolei Włoszki. w dość frywolnych w wymienionych przez Ciebie aspektach Włoszech, piękne i zadbane.

Wiem, żę to wbrew feminsitycznej idei paplania głupot bez znajomośći tematu - ale następnym razem proszę sie zapoznać z zagadnieniem zanim zabierzesz głos.

tearofmankind

Czyli wszystkie Holenderki bez wyjątku są strasznie szpetne ?

tomucho77

90% - tak jak napisałem. Niestety mają bardzo męską urode, ergo są postawne, barczyste, mało kobiece i dość surowe rysy mają. Zdarzają się wyjąki, a zapewne i diamenty tak jak wszędzie, ale tutaj to mała grupa.

użytkownik usunięty
tearofmankind

Poznales te 90%?

Nie, bo jest to niemożliwe. Tak samo jak większość aksjomatów jakich uczysz się w szkole polega w pewnym sensie na generalizacji, także tutaj musi ona być zasotsowana. Z powodu ograniczonych możliwośći analizy takich danych stosuje się tzw uogólnienie i konsekwencja takiego podejścia jest pojęcie grupy badawczej którą określa się na conajmniej tysiąc. I tą grupę przekroczyłem co najmniej dwukrotnie, bo widzialem baaaaaardzo dużo Holenderek, zarówno starych jak i młodych. Zresztą holenderska częśc moich rozmówców zgadza się z moim poglądem, twierdząc że po żone to tylko na Wschód bo ich kobiety przerażają.

użytkownik usunięty
tearofmankind

Z tego wynika, ze zona musi byc piekna i nic wiecej...zalosne!

Większość mężczyzn ma takie podejście. Tak jak większośc kobiet szuka faceta z dużym portfelem, tzw. "zaradnego".

U Holendrów wpływ mają także względy historyczne. Był to i nadal jest kraj w dużym stopniu rolniczy - a więc rąk potrzeba do pracy. Natomiast w latach 60/70 Holenderki się wyemancypowały i zaczeły żyć samodzielnie. Dlatego też faceci zwrócili się bardziej na wschód. U nas jeszcez wtedy dominował jeszcze model kobiety która robi w domu i opiekuje się dziećmi. No i oczywiście dodatkowo względy urody o których wyżej wspomniałem.

użytkownik usunięty
tearofmankind

To sie tyczy tez Skandynawii - emancypcja lata 60-70. Osobiscie uwazam, ze kobiety o slowianskiej urodzie nie sa ladne. A to, ze faceci z zachodu szukaja kobiet na zony na wschodzie...hmm z obserwacji (lata spedzone na obczyznie) wiem, ze to najgorszy typ faceta gdzie zadna wartosciowa kobieta by z nim dluzej nie wytrzymala. Tylko zazwyczaj biedne, glupie, bez ambicji ida na zony dla cudzoziemnca...bo w Polsce i tak nic lepszego by nie znalazly.

Co do pierwszej części to sie absolutnie zgodzę. Co do ostatniego zdania - cóż jakość facetów w Polsce pozostawia wiele do życzenia, ale zdarzają się porządni chociaż to też mały odsetek. Wynika to poniekąd z miernej jakości życia w Polsce, gdyż ludzi nie stać by żyć na godziwym poziomie, co powoduje wewnętrzą frustracje, a w konsekwencji kontakty interpersonalne są znacznie utrudnione.

użytkownik usunięty
tearofmankind

Dokladnie z tego to wynika. I generalizowalam (ze wszyscy facei w PL sa tacy) tak jak ty przy tych ''biednych'' holenderkach.

Racja, punkt dla Ciebie.

tearofmankind

Chyba męczy cię jakaś trauma w związku z tymi holenderkami ?

Dla mnie holenderki nie są takie brzydkie przykładem na to jest to ...


http://www.e-holandia.info/top-w-holandii-111/1217-top-10-najpikniejszych-holend erek

i to ...

http://www.filmweb.pl/person/EliZe-731442

tomucho77

Modeleczki i aktoreczki zawze są ładniejsze od reszty społeczeństwa(prznyjamniej takie jest założenie). Tutaj i tak połowa jest przeciętna, a połowa jest w miare spoko. Najlepiej wygląda Yolanthe Cabau van Kasbergen ale na ma w sobie trochę krwi tureckiej.

tearofmankind

A czemu taka ironia wypływa ci z uszu "Modeleczki i aktoreczki" ?

tomucho77

Niezamierzona, chociaż modeleczki pasuje idealnie - takie dziewuszki nie skąpane myślą, ale co kto lubi.

tearofmankind

Nie wrzucaj wszystkich do jednego kubła !!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Moondog

Bawią ciebie takie debilne teksty ?

tomucho77

Tak.

Moondog

Ale uważaj te debilne teksty mogą spowodować bana !

tomucho77

Nie ma czegoś takiego.

tomucho77

10/10 dla niego za rymy. Nowy Tupak(imie prawnie w polsce zabronione przez Radę Języka Polskiego).

Webb

jest ładna, ale nie wiem czemu nazywa się ją aktorką

vilee

A jak mamy Ją nazywać ?

tomucho77

jak to powiedział pewien reżyser "pani tu nie gra, pani tu występuje"

vilee

Pewnie się mylę, ale może nazywana jest tak z racji wykonywanego zawodu??

grubas92

mówią, że aktorami są ludzie, którzy skończyli szkołę aktorską, którzy mają talent lub tzw. powołanie, a ci którzy tylko występują w filmach gościnnie nazywani są statystami, ona w tej chwili złapała się w bańkę mydlaną i frunie z wiatrem, ale ta bańka pęknie, uroda przeminie, a talentu, jak nie ma tak nie będzie

vilee

Ale to w końcu jest aktorką czy nie?

grubas92

z tego co wiem, nie

vilee

nie zapowiada się

vilee

Podobają mi się Twoje odpowiedzi, jeśli chodzi o ich formę :)

grubas92

nie mogę odpowiedzieć jednoznacznie, bo nie wiem czy na przełomie kilku ostatnich dni nie skończyła czasem jakiejś ekspresowej szkoły aktorskiej typu "szkoły policealne, żak"

vilee

Twoje poczucie humoru nadal mi się podoba :), ale nie wiem czemu tak pastwisz się nad p.Przybylską?

grubas92

nie pastwię się. jeszcze nie widziałeś mojego pastwienia. co do Ani nie odbiorę jej niczego, urody, popularności, ciekawego głosu, udanej rodziny, ale nie mogę napisać, że ma talent, że jest świetną aktorką czy, że fajnie się ją ogląda, bo skłamałabym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones