Anna Przybylska

7,5
8 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

na osiedlu w Gdyni. w sklepie Alma.
prawde mówiąc to ona ładnie wygląda chyba tylko na ekranie.

vilee

Ha, "mamy cię"! W końcu przyznałaś, że jest aktorką!! ;)

grubas92

tak, powiedziałam, że nie powiem, że jest świetną aktorką, czytanie ze zrozumieniem jest dopiero w 4 klasie podstawówki, więc wybaczam ;-*

vilee

No właśnie - nie tylko czytanie, ale i pisanie ze zrozumieniem jest sztuką. W tym co napisałaś, nie kwestionujesz jej jako aktorki, tylko oceniasz jej aktorstwo! Myślę, że jest to jakaś różnica. A w ogóle widzę, że nie "chytasz" żartu, więc trochę luzu życzę :)

grubas92

cieszę się, pozdrawiam

vilee

Również pozdro. :)

vilee

Reasumując nie jest aktorką ale i tak jest lepsza od prawdziwych aktorów którzy skończyli szkołę aktorską.

vilee

Nie trzeba mieć szkoły aktorskiej żeby być aktorem czasem wystarczy talent :) . W USA połowa aktorów to ludzie z ulicy którzy mieli talent :)

Webb

Też ją widziałem na żywo i to kilka razy, a moja ocena zawsze była taka sama: 10/10 :)

użytkownik usunięty
wujaszyna

Tez ja kiedys widzialam, w Sopocie i zrobila na mnie wrazenie - niesamowicie zgrabna i szczupla, bardzo korzystnie wygladala :)

Który to był rok ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Ktory rok? Moment, chyba 2007 - stalam przed klubem w Sopocie z kolezanka gdy ja widzialam

Webb

Ja ją widziałem z 6-7 lat temu jak jeszcze w Poznaniu mieszkała. Masakra... Ledwo ją poznałem. Na ekranie całkowicie inna.

Webb

Po pierwsze nie widziałeś tylko doiłeś i nie w Gdyni tylko w Pabianicach i nie w sklepie tylko w oborze i nie Alma,tylko ta krowa nazywała się Baśka.Znowu ci wnuczek podmienił pastylki sołtysie?

llama777

Chyba masz coś z główką koleżanko z Gdyni...polecam wizyte u rekomendowanego psychiatry

SzczolekMay

"rekomendowanego " ,poradziłeś sobie z tak długim wyrazem,więc nie mam sumienia robić ci przytyków.Cały blok ci kibicował gdy go pisałeś?Bravo,egzamin kompetencji do gimnazjum masz w kieszeni.pozdr

Webb

Wypowiedziała wojnę paparazzim
Było w Faktach :)
-Ty a może ty pedofil jesteś że tak stoisz pod szkołą
-Buciki cie zdradzają
Oj mieli z nią niewąsko hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones