Annabella Sciorra

Annabella Gloria Philomena Sciorra

7,5
1 920 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Annabella Sciorra

Boska!!!
Niesamowicie kobieca!!! Szczególnie w Rodzinie Soprano!
Piękna, zmysłowa,seksowna, sympatyczna.Piękny uśmiech

przemofan

W "rodzinie Soprano"? acha, niezłe, niezłe.

przemofan

Pomyliłeś się wybitnie.

wmbco

hehe, jak się nie znasz to nie wypowiadaj się publicznie...A najlepiej najpierw sprawdź dokładnie, a potem coś pisz

przemofan

Sprawdziłem ponownie. Nie ma roli w Sopranos, czyli ja i filmweb się mylimy.

wmbco

Dobra jednak filmweb i ja się pomyliliśmy. Tylko, że ja skończyłem ten serial jakieś 7-8 lat temu. I ról gościnnych nie sposób spamiętać.

przemofan

Chyba ty... Grała w sopranosach

CzlowiekMajonez

Wymień jeden odcinek gdzie się pojawia.

wmbco

Chłopie! Mam wszystkie sezony na dvd, ale nie chce mi się "kopać"...Dodam, że była kochanką Tony`ego!
A od siebie, że w tym serialu ją "odkryłem"! Niesamowicie mi się podobała.A potem zauważyłem, że widziałem ją już wcześniej w kilku filmach i zacząłem zwracać na nią uwagę...Świetnie grała w tym serialu...ale nie będę strzelał w którym sezonie(sezonach) i odcinkach była

wmbco

tu masz dowód:
1999
Obejrzałeś, Twoja ocena: 10
Rodzina Soprano
The Sopranos (serial TV 1999 - 2007)
Gloria Trillo
1 nominacja

PS.zaraz skopiuję Ci do jakiej nagrody była nominowana za rolę Glorii...Ja uważam, że była w tej roli RE-WE-LA-CYJ-NA!!!
aha poznali się z Tonym w poczekalni u wspólnego psychologa z tego co pamiętam

wmbco

2001 nominacja
Emmy Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktorka za film Rodzina Soprano (1999)

wmbco

Widzisz? Pszemek mnie wyreczyl.

CzlowiekMajonez

Widzę, że jak na TAKI SERIAL, nie znalazł się nikt kto by dodał tą rolę do jej filmografii. Ja kompletnie zapomniałem wątek, że mogła być kochanką Tony' ego. Zresztą było tam sporo fajnych babek ok 40 lat. Trzeba być mega fanem by to ogarniać.

Tyle ode mnie. Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones