Annette O'TooleI

Annette Toole

6,9
1 509 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Annette O'Toole

na najbardziej niedocenionych aktorow swiata, Ona z pewnoscia bylaby w czolowce. swietna aktorka, niestety rzadko obsadzana w filmach z wyzszej polki. uwielbiam ja. rewelacyjna w It wg prozy kinga. poza tym przypomina mi meryl streep - moja ulubiona aktorke;)

Qmid

popieram uważam że to świetna aktorka:) naprawde ma w sobie takie ciepełko, strasznie ją lubie:)

Qmid

Co łączy Annette O`Toole i Peter`a O`Toole?

Qmid

Eeee ? To, że są małżeństwem ? Nie wiem. Che, che :-)

____10

Pete mogłby być jej ojcem, bo ma 75 lat, ale nie jest.Chyba że łączy ich dalsze pokrewieńtwo albo to przypadek

GalaQXus

Chyba nic. O'Toole to nie jest nawet prawdziwe nazwisko Annette. Ale możliwe przecież, że ma irlandzkie korzenie- jest odpowiednio ruda.

Qmid

Annette O'Toole to gwiazda produkcji telewizyjnych jednak bije na głowę niejedną "gwiazdę" produkcji hollywoodzkich. Rzeczywiście, wydaje się być niedocenioną lecz może to jej świadomy wybór nie angażować się w nic poważniejszego? Mimo wszystko od początku pokazała na co ją stać, jest po prostu świetna. Aktorka charakterystyczna, przyciągająca uwagę nie tylko urodą, do tego ma bardzo miły głos. Zawsze chętnie oglądam filmy z jej udziałem.

lalala

Tu nawet nie chodzi o brak talentu czy świadomy wybór... Pech i tyle ! Początki kariery Annette to przede wszystkim filmy kinowe. Przełomowa (co prawda dekoracyjna) rola w "48 Godzinach" zwróciła na nią uwagę Hollywoodzkich twórców. Niestety dwie kolejne produkcje z aktorką - "Superman III" i "Ludzie Koty" zrobiły spektakularną finansową klapę ! Ten pierwszy na domiar złego został zmiażdżony przez krytykę ! I Przestano ją obsadzać bo filmy z nią nie przynosiły zysków, tak to już jest w Hollywood. Pojawiły się próby powrotu jednak komedia "Jak Boga Kocham" i "Podwójne śledztwo" były jeszcze większymi porażkami niż poprzednicy. Koniec końców znalazła swoje miejsce w tv ;)

Qmid

Tak, a najśmiesznejsze jest to, że ktos pod profilem Glenn Close pisze, że jest niedoceniona!!!!

prix22

Obecnie można ją zobaczyć w serialu "11.22.63."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones