Annette O'Toole I

Annette Toole

6,9
1 505 ocen gry aktorskiej
Annette O'Toole I

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 1 kwietnia 1952

miejsce urodzenia: Houston, Teksas, USA

wzrost: 163 cm

dwukrotnie zamężna: 1. Bill Geisslinger (08.04.1983 - 1993, rozwód), 2 córki: Nell (ur. 15.12.1983) i Anna; 2. Michael McKean (od 20.03.1999)
W filmie "Superman III" zagrała młodzieńczą miłość Clarka Kenta - Lanę Lang, natomiast w serialu "Tajemnice Smallville" wciela się w postać matki młodego bohatera, Marthy Kent.
Wraz z mężem Michaelem McKeanem napisała słowa do piosenki pt.: "A Kiss At The End Of The Rainbow", na potrzeby filmu "Koncert dla Irwinga", nominowanej później do Oscara.
Była jedną z wielu kandydatek rozważanych do zagrania Catherine Tramell w filmie "Nagi instynkt". Rolę otrzymała Sharon Stone.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Teraz jest tylko piękna :) Kocham Cie:)

kochani,i pomożecie?
Annette grała kiedyś w serialu kilku odcinkowym w ktorym znęcał się nad nią mąż a potem ją brutalnie zabił]. Widziałam go jak byłam mała i nie pamiętam tytułu, a ogladając dzis film 'Miejsce na ziemi' zorientowałam się, że to ona. mógłby mi ktoś podsunąc tytuł? mam nadzieje że wiecie o czym...

Dołączyła do 2 serii Marvel The Punischer

ale ma fajny kolor włosów;-) wiem, że jak na forum o filmach bezsensowny temat, ale musiałam to napisać. piękny kolorek;-P

Niezwykle sympatyczna i piękna aktorka. Pierwsza ukochana Supermana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones