Anson Mount

Anson Adams Mount IV

6,7
3 312 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anson Mount
ArkinNaFilmwebie

Ktoś gdzieś na jakimś forum wspomniał podobnie. Wszedłem na Filmweb, żeby obczaić ktoż to. Obczaiłem i zgadzam się w 100%. Byłby z niego świetny Geralt.

ArkinNaFilmwebie

Myślałam, że jestem taka oryginalna ze swoim typem na Geralta, tymczasem gdzie ostatnio nie wejdę, tam wszędzie właśnie jego typują. :D Oby Inhumans dostało cancela po 1 sezonie, to wtedy może jest szansa, że się tym aktorem w Netflix zainteresują.

Ivelise

Pasowałby idealnie, nawet bardziej pasuje niż Mads :)

PIOTREK_7

Mi się nigdy nie podobał ten fancast. Mads może i ma coś w sobie z Geralta (minimalnie), ale to powinien być trochę młodszy aktor, bo jeśli serial się przyjmie to zapewne powstanie z 7-8 sezonów.

ArkinNaFilmwebie

Zebyś wiedział ; )

mordarg

dla mnie też były idealny, nawet uważam że ma świetny uśmiech ;) .

ArkinNaFilmwebie

Autorka scenariusza wrzuca dwuznaczne podpowiedzi iż to właśnie ona zagra Witchera. DLa mnie OK. Choc i tak wszyscy obstawiali Mika

Pyszniak

Czytałem właśnie że to ona będzie też przekazywać, najważniejsze informacje chociażby dotyczące obsady - Wiec będzie trzeba pilnie śledzić jej Twittera ;)

Swoja drogą nie widziałem tych podpowiedzi ;)

ArkinNaFilmwebie

Zgadzam sie, Anson Mount albo Zach McGowan- zadnego innego aktora w tej roli nie widze, chyba ze to jakis nowy albo malo znany aktor.

keteek

Przeszukałem też mało znanych aktorów i nikt mi w oko nie wpadł ;) Również uważa że Anson Mount były wręcz idealnym wyborem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones