Anthony Heald

Philip Anthony Mair Heald

7,2
3 231 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Heald

ciekawe czy komuś jeszcze przypomina z wyglądu nicka nolte... ?

izzzzza

MNie go przypomina :) Pamietam jak za lebka widzialem go w epizodzie w "Czasie zabijania". Wsciekalem sie, czemu do cholery nie wymienili nazwiska Noltyego w napisach koncowych :D

Sivy_2

Mnie też.
Strasznie są podobni, to trzeba przyznać.

izzzzza

A ja z kolei myślałem, że to ten facet - Storm z "Mody na sukces"!

http://www.filmweb.pl/Brian+Patrick+Clarke,filmografia,Person,id=116621

izzzzza

Jest jeszcze podobny do aktora Teda Dansona:
http://www.barflymag.com/img/20050420053409.jpg

Z początku myślałem, że to on grał Chiltona.

Bruce_Lee

Ja kiedyś ich strasznie myliłem:P Ale naprawde do Nicka Nolte bardzo podobny. Te same rysy twarzy.

vader666

a mi przypomina jednego wykładowce z mojego wydziału.

użytkownik usunięty
izzzzza

Niesamowicei podobni!

izzzzza

o żesz w morde, jaki Storm z Mody na sukces?:D Wykapany Nolte tylko mniejszy. Ładnych pare lat temu oglądając z nim film pomyślałem co to za popierdółka z Noltiego sie zrobiła:D Ale aktor niezły

Footix

mi przypomina trochę George'a W.Busha,jakoś takie skojarzenie mam...:)

adam8222

Ja przegrałam dyche,bo się kłóciłam z kumplem,że to Nick Nolte -.-

izzzzza

Dla mnie gość jest trzecim bliźniakiem Nicka Nolte i Jeffa Bridgesa, którzy na starość są niemal identyczni ;]

izzzzza

BARDZO PODOBNI!!! ja ich mylę za każdym razem :P

izzzzza

hej, rzeczywiście!:) ale dostrzegłam to teraz, gdy zwróciłaś na to uwagę:)

izzzzza

Dokładnie, wczoraj oglądałem 8mm i byłem przekonany, że to Nick Nolte gra jedną z postaci, bardzo go tam przypominał.

adeck92

Jest bardzo podobny wg mnie, szczególnie jak obaj byli mlodsi... Nolte w POGODZIE DLA BOGACZY i HEALD - ta sama twarz! Może dlatego obu lubię

izzzzza

To i ja się dołączę ;) Oglądając niedawno "Śmiertelny rejs" byłam święcie przekonana, że widzę na ekranie Nick'a Nolte. Obsada w napisach końcowych pojawiła się 2x. Za pierwszym pomyślałam, że albo w momencie, kiedy pojawiło się nazwisko Nolte mrugnęłam właśnie okiem, albo...zapomnieli? go dodać, za drugim dalej brnęłam w zaparte - pomyślałam z kolei, że jakiś gostek podszywa się pod Nick'a ;) I pewnie już wiele razy, nawet nie wiedząc o tym, pomyliłam tych dwóch aktorów.

izzzzza

Oglądałam film Alone i sądziłam, ze to Nick Nolte.

izzzzza

W serii o lekterze myślałem ze to nolte

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones