Anthony HopkinsI

Philip Anthony Hopkins

8,9
120 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Hopkins

ale moim zdaniem to Al Pacino jest numerem jeden na świecie :)

Immortal_Stasin

popiera, Pacino jest absolutnie genialny.

Immortal_Stasin

zgadzam się, ale to gust ludzi. Hopkins to też geniusz, mimo że wolę Ala.

Immortal_Stasin

Obaj są wielcy. Po co się licytować który lepszy?

jankotelegazeta23

w sumie to masz rację...

Immortal_Stasin

Pacino nie dorasta mu do pięt...

Morfal

Z tym już się nie zgodzę, w sumie to nie ma sensu porównywać do siebie aktorów tej klasy (chyba, że grali te same role).

Morfal

On dość niski jest.

użytkownik usunięty
Morfal

Dorasta dorasta.

Hopkins przy Pacino to aktor co najwyżej dobry. Kocham minimalizm Hopkinsa, tą zmianę dykcji i ściszanie głosu przy poszczególnych kwestiach, ale Pacino ma to wszystko + niesamowitą mimikę + grę ciałem + jest 100 razy bardziej charyzmatyczny.

Pacino to najlepszy aktor w historii i ani De Niro, ani Nicholson ani Hopkins ani ten ulubieniec akademii Day Lewis nie mają do niego startu

Immortal_Stasin

Przy tej lidze, to już tylko gust decyduje. Dla mnie Hopkins nr 1.

użytkownik usunięty
Szajba

A wedlug mnie Pacino jest przereklamowany, o wiele lepsi od niego sa chociazby Robert De Niro czy Dustin Hoffman - A sir Hopkins to juz klasa sama w sobie i moj numer 1!

Immortal_Stasin

Pacino, De Niro, Nicholson, ja bym dodał Nortona jeszcze i Spaceya. Hopkins powinien być za nimi, ale i tak jest genialnym aktorem, szkoda, że już takich nie będzie raczej :(

AdWienc

Dlaczego ma takich aktorów już raczej nie być? Zobacz chociażby na DiCaprio rozwija się w niesamowitym tempie. Mimo tak młodego wieku jest już wielkim aktorem jak nie najlepszym wśród swoich rówieśników.
Dla mnie aktorem wszechczasów nr.1 jest De Niro umie zagrać dosłownie wszystko.
Za nim dopiero według kolejności wymieniania Kevin Spacey (dla mnie nr.2), Clint Eastwood, Morgan Freeman, Jack Nicholson, Marlon Brando, Al Pacino, Anthony Hopkins, Tom Hanks, Leonardo DiCaprio, Robin Williams, Dustin Hoffman, Will Smith (wiem, że nie powinien się tu znajdować ale miał kilka świetnych filmów i mam sentyment do niego), Edward Norton, Daniel Day-Lewis, Denzel Washington, Sean Connery, Michael Douglas (uwielbiam tego aktora), Russell Crowe, Samuel L. Jackson, Bruce Willis (mistrz filmów akcji :P)

mati123354

"De Niro umie zagrać dosłownie wszystko."
De Niro jest w stanie zagrać w ekranizacji sztuki, etiudzie? Ja go tam sobie nie wyobrażam.

jankotelegazeta23

Że go sobie nie wyobrażasz to nie znaczy, że zagrać nie potrafi....

mati123354

A może właśnie to oznacza :P
Dla mnie zawsze u Boba było z ekspresją (może poza złością czy gniewem) trochę na bakier, chyba tylko w Łowcy mnie pod tym względem zaskoczył.

użytkownik usunięty
AdWienc

Jak to nie będzie?

DiCaprio i Brad Pitt. Bard Pitt to absolutny geniusz i powinien być w top5 aktorów w historii.

Immortal_Stasin

szczególnie potwierdził to grając w "Jack i Jill"

użytkownik usunięty
McLlovin

Przecież widać było, że ciśnie bekę...

Immortal_Stasin

zgadzam się :) Pacino jest genialny w każdym calu

nowotnik

i w każdym miejscu

Immortal_Stasin

Wiadomo,ale przed Hopkinsem można by jeszcze ze 20 aktorów umieścić.Pierwsze miejsce to zdecydowanie nieporozumienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones