Antoni Królikowski

Antoni Paweł Królikowski

5,9
23 406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Królikowski

Nie interesuje mnie jego życie prywatne ani czyim jest synem. Jak młody Bodo poradził sobie bardzo dobrze.
Nie rozumiem hejtu, całkiem przyzwoity aktor. Jego wuj i ojciec to dobrzy aktorzy i on odziedziczył po nich talent.

Karina_15

Dokładnie, dobrze sobie radzi. Widać że się rozwija. Moim zdaniem należy to docenić.
Mam nieraz wrażenie, że niektórzy ludzie hejtują innych z zazdrości. I tyczy się to nie tylko Antoniego Królikowskiego. Każdy może mieć inne zdanie, odczucia ale czemu od razu pisać o kimś źle ?
Tylko dlatego że nie przypadła do gustu nam czyjaś gra aktorska lub film. Mamy w Polsce dużo młodych zdolnych aktorów reżyserów, scenarzystów i powinniśmy się tym cieszyć, a nie tylko marudzić.


kann87

On nie powinien sobie dobrze radzić, tylko dobrze grać, jest mnóstwo aktorów, którzy grają i mają to coś, niestety on wg mnie to raczej do filmu się nie nadaję.

Karina_15

Też uważam, ze nie jest zły. Bardzo fajnie pokazał takie niedoswiadczenie i mlodzienczosc. Można odnieść wrażenie, ze naprawdę jest jeszcze nastolatkiem. W Miasto44 również zagrał przyzwoicie.
Ps Pozdrawiam widzkę WS. Dawno zniknelas z tamtego forum a szkoda bo na ogół zgadzalem się z Tobą. ;)

Karina_15

Nie śledze plotek, zupełnie mnie to nie interesuje. Liczy sie dla mnie to co widze na ekranie.
Właściwie nie znałam Antoniego. Obejrzałam Bodo i jestem mile zaskoczona, przekonał mnie, polubilam Bodo.
Uwazam,ze sprostał zadaniu, szalony pełen marzen i ambicji,zabawny, naiwny jak to mlody człowiek.
Fajny chłopak.

pomiedzy

szkoda tylko, ze absolutnie pozbawiony charyzmy! Jeżeli to Twój kolega to rozumiem intencje, ale prawda jest niestety zupełnie inna

Karina_15

Po słabej Karbalii byłem przerażony na wieść, że główną rolę w Bodo zagra młody Królikowski. Po 4 odcinkach muszę przyznać, że wcześniej się pomyliłem i Antoś rzeczywiście ma talent. Z każdym odcinkiem lubię go coraz bardziej, ale nie zmienia to faktu, że nawet nie stara się upodobnić do Eugeniusza ani wizualnie, ani aktorsko. Królikowski gra przyzwoicie, ale jako fan kina międzywojennego uważam, że Bodo to to nie jest.

Karina_15

Antek gra bardzo dobrze. A talent odziedziczył także po pięknej Mamie, którą pamiętam z Rozmów Kontrolowanych, gdzie grała piękną i sukowatą żonę pułkownika Molibdena :)

LenaBo

Jaki talent? Jezu, jesteś "profilem producenckim""? Facet psuje każdą produkcję

Karina_15

W którym miejscu? Gdyby prawdziwy Bodo miała taką "charyzmę" jak on, nikt nigdy by o nim nie usłyszał! Jeżeli jesteś jego znajomą i po prostu bronisz kolegi, to jestem w stanie zrozumieć ten post, ale tylko w tym jednym wypadku. On jest po prostu DRAŻNIĄCY!

Karina_15

ty chyba nie widzialas ani jednej produkcji z tym typem, gowno nie aktor. jak 90 % tej gowno wartej polskiej sceny.

Karina_15

mnie też jego życie prywatne guzik obchodzi, polubiłam go za rolę młodego Eugeniusza Bodo super tam zagrał. On i Schubart rolą Bodo pokazali jaki był Eugeniusz Bodo.

Karina_15

Nie widziałam go gdzie indziej albo nie zauważyłam ale w Polityce zagrał fenomenalnie. Brawo Antek :)

Coco_3

I Bad boya fajnie zagrał, wiarygodnie, skąd ta nagonka pełna jadu, oj nieładnie (a to Polska właśnie?)

basiaz1970

dla mnie ma zerowy RIGCZ za to w jakich szmirach gra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones