Antoni Królikowski

Antoni Paweł Królikowski

5,9
23 641 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Królikowski

Czy każde dziecko rodziców ekhm 'aktorów' musi być na siłę wpychane do tego zawodu?? Ok ja rozumiem że stary Królikowski, swoją drogą zdewociały alkoholik chce ustawić synalka, ale to naprawdę jest obrzydliwe przepychać takie beztalencie i na siłę budować mu ekhm 'karierę'... typowo polski idiotyzm...
Np. mój ojciec sprzedaje kasetony sufitowe i jakoś nie wkręca mnie do tego biznesu...

Ulżyło Ci synu sprzedawcy kasetonów sufitowych...

telimena79

Kolega Wielki K ma rację.Takie wpychanie na siłę dzieci nie jest dobra dla jakiegokolwiek zawodu.
Natomiast telimena79 ma wyraźnie jakieś kompleksy.Prawdziwy i dobry rodzic nie wpycha swoich dzieci,tylko pozwala im realizować swoje marzenia.Młody Królikowski zaś nie ma talentu i sam nie zapracował,tylko żyje w cieniu tatusia.

wazka16

A ja myśle, że nikt go nie wpycha bo on po prostu chce to robić i ma do tego talent i wcale sie temu nie dziwie. A co do przyrównywania go do ojca to trochę za wcześnie na to, Antoni dopiero zaczyna, pracuje na swój wizerunek i nieżle sobie radzi a można to stwierdzić również po ilości filmów jakie ostatnio zagrał. Ma chłopak talent.

Antek gra naprawde przyzwoicie, zawsze na luzie. Może być lepszy niż tatuś

modzel94

a jego paskudna brzydka siostra Julia gra od urodzenia Kasie w Klanie:((( żenada

a co? żyła wam chodzi że ludzie potrafią sobie w życiu poradzić? irytujące...

użytkownik usunięty
nnwwkk

Zgadza się że irytujące- jako przykłąd dam firmę w której miałem przyjemnośc pracować w której stary szef (miły, konkretny człowiek) po odejściu na emeryturę następcą zrobił oczywiście swojego synusia, którego największym osiągnięciem życiowym było rozwalenie wartego 150 tys zł samochodu na drzewie, po pijaku oczywiście. Po prostu tak długo Polska nie będzie normalnym krajem jak panować będzie prywata i nepotyzm, czyli mówiąc wprost wpychanie swoich dzieciaków do biznesu w którym robimy- przecież w łódzkiej filmówce na każdym kierunku co roku połowa każdego rocznika to beztalencia których jedynym plusem jest tatuś albo mamusia.

tu pytanie zachodzi czy sam się wpycha czy mu starzy każą

Valeriusz

Gdybyście zerknęli dokładnie na to, co robi ów młodzieniec, to byście dojrzeli, że zaczyna tworzyć coś na swoje konto stojąc po drugiej stronie kamery. Ale cóż-nasza wrodzona małostkowość i tzw. gen polaczkowatości nie pozwala na przyznanie komuś tego, że po prostu jest zdolny, albo zaradny... Smutne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones