Antoni Królikowski

Antoni Paweł Królikowski

5,9
23 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antoni Królikowski

"[...]Byli pijani, agresywni, a na dodatek mieli przy sobie narkotyki. Kiedy policjanci chcieli
zatrzymać jednego z nich, doszło do szarpaniny. Jeden funkcjonariusz został ranny w rękę.
O uszkodzenie ręki policjanta prokurator oskarżył Antoniego K. Teraz grozi mu do 3 lat
więzienia za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Antoni K. znany jest między
innymi z seriali: "39 i pół", "Czas honoru" czy "Ludzie Chudego". Grał również w filmach:
"Popiełuszko. Wolność jest w nas", "Lejdis" czy "Och, Karol 2"."


:P

Axioo0

A oczywiście najgłośniej szczeka 'obrońca moralności' pudelek.pl. Aż z ciekawości odwiedziłem tego szmatławca, żeby zobaczyć ile newsów tam o nich napisali. Trochę się redakcja naprodukowała. Według mnie ludzie z tego czegoś bardziej się nadają za kratki niż ta trójka. Pijani ludzie za kierownicą mogą co najwyżej kogoś rozjechać, pudelek.pl produkuje miliony tępaków, które ktoś powinien rozjechać dla dobra ogółu.

Goku

aha, czyli twoim zdaniem oni nie powinni iść za kratki?
w sumie są ponad prawem, jako "celebryci" czy też pseudo-aktorzy...
dla mnie oni nic sobą nie reprezentują i ich wyroki mogły by być dobrym przykładem na równość wszystkich wobec prawa

HardRock

A czemu by mieli iść za kratki? Nic złego się nie stało. Należy im się mandat co najwyżej.

Goku

napaść na policjanta i ich znieważanie plus narkotyki...jak dla mnie wystarczy...spokornieli by na pewno

HardRock

Narkotyki? Bez przesady. Trawka to gówno, którego w życiu bym nie tknął, ale nie nazwałbym jej narkotykiem. Zabawne jest stawianie jej przez polskie prawo na równi z taką heroiną czy kokainą.

Goku

A ty co .. znajomy czy rodzina ?

Omnikoron

No i dobrze, że pójdzie siedzieć. Dzieci bogatych rodziców tylko by grały w filmach i rozbijały się drogimi wozami ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones