Antoni Krauze

4,0
1 324 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Antoni Krauze

go ale nie mogę zrozumieć po co reżyseruje taki badziew jakim jest ''Smoleńsk'' Jednym filmem zababra sobie całą filmografie Szkoda

OLIN1

Mam takie same odczucia.

OLIN1

Skoro nie widziałeś filmu, to dlaczego piszesz o nim "badziew". Dajesz tym samym świadectwo swojego obiektywizmu. Czyżbyś należał do sekty "pancernej brzozy"?

mirek62

Dokładnie. Najpierw oglądamy film a później dopiero oceniamy. Niektórzy chyba o tej prostej zależności zapomnieli...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mirek62

Już chyba wiadomo, że wyszedł badziew?

OLIN1

właśnie, bezbożniku, pewnie z tuskiem razem te bomby podkładaliście!

OLIN1

Mniej więcej po to samo co Pasikowski "Pokłosie" i Stuhr "Obywatela".

OLIN1

Jak to dlaczego? dla kasy. zarobi na tym filmie krocie, sale filmowe będą oblegane przez emerytki

dzikudzina

Wojsko obowiązkowo pójdzie oglądać , na rozkaz ministra Antoniego.
Szkoły się do kin popędzi i frekwencja będzie jak drut.

OLIN1

Szanowałem, jak KOD może kogoś szanować

GTA1

My, "kodziarze" stoimy na straży wolnosci i demokracji, broniąc takie indywidua jak ty przed samymi sobą. Kiedyś dobry czlowieku to zrozumiesz, docenisz, moze nawet podziekujesz.
PISobolszewizm nie przetrwa.

cromag4

Ty tak serio? Czy po prostu tabsy ci się skończyły?

cromag4

Co tam słychać u Mateusza K.?

OLIN1

TO akurat proste : http://film.interia.pl/wywiady/news-antoni-krauze-to-bedzie-niespodzianka-dla-wi dzow,nId,2263284 Facet nie mógł przejść obojętnie obok tak bezczelnych kłamstw.

OLIN1

Antoni nie żyje !! to jest błąd filmwebu... Znaleźli po prostu gościa o tym samym imieniu i nazwisku by siedział zaraz napiszę do redakcji by to wyjaśnić.

diffrend

Nie chodzi o Krzysztofa Krauze przepraszam za pomyłkę ( nie mogę już edytować )
ANTONI Krauze to kto inny jakiś stary typ i tyle

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
teodor_012

W zasadzie poco wdaje się wduskusję z tobą odpowiem pytaniem na pytanie a jakie są twoje post powyżej to wyrażenie mojej opini na temat filmu który wyszedł źle a nawet tragicznie więc twoja wypowiedź zdecydowanie nie na miejscu

OLIN1

zhanbił się tym filmem, taki reżyser a że wziął udział w takim marnym widowisku na miare trudne sprawy z wielką teorią spiskową

OLIN1

jak mial krecic takie zenujace filmiki jak smolensk to dobrze, ze juz go nie ma

tomekguru

Oj bez przesady . Każdy ma prawo do życia ale czy warto oszukiwać swojego widza pierw tworząc dzieła a potem komercyjne g-wna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones