Antonio Banderas

José Antonio Domínguez Banderas

7,8
40 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antonio Banderas

...ale tylko z pozoru. Tak naprawde Antonio jest czuły, romantyczny i wierny żonie. Mówił w wywiadzie dla australijskiej telewizji, ze często płacze. Niektóre filmy wruszają go do łez np. ostatnia scena w Shreku ;) Taki super charakter, a oprócz tego taki męski, szalenie przystojny, głos od którego uginają się kolana i tajemnicze spojrzenie... I mówią że na świecie nie ma ideałów ;) Zazdroszcze żonie ;p

NOBODY’S PERFECT??? Antonio’s perfect;) oki, oki, przesadzam, na pewno ma jakieś wady;/ ale ja tam się nie będę doszukiwać , pozdro

użytkownik usunięty
Lady_Marmalade

fajny aktor..całkiem całkiem..o dziwnej urodzie..tylko szkoda ze jest mojego wzrostu..(czyli jest dosc niski jak na faceta)....ale i tak jest fajny;);)...

Lady_Marmalade

oj tak.... zgadzam się z tobą w każdym zdaniu i słowie.... ideał...
mozna dostać bzika na jego punkcie. tak jak ja:P
a wiesz może w meksykańskich telenowelach występuje aktor strasznie do niego podobny?? a szczególnie z profilu!! nazywa się Wduardo Santamarina:) ja zaczełam przez niego oglądać te telenowele:P
ach ten antonio....

Lady_Marmalade

to byłam ja videlchan ale moja siora się nie wylogowała. ja zapomniałam sprawdzić i stąd ta pomyłka:P

użytkownik usunięty
Lady_Marmalade

nie musze nic pisac, zgadzam sie co do slowa, jest ideałem!

użytkownik usunięty
Lady_Marmalade

Co za facet! Ideał! Jest dosyć niski, i siwieje, no ale, to spojrzenie ten głos, jaki on jest męski... Kocham go! Ideał :)))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones